Úvod PR články První ročník rybářských závodů Happy Creek na Orlíku

První ročník rybářských závodů Happy Creek na Orlíku

1 816
1

Milovníci rybaření mají i v tuzemsku, možnost si v rámci svého koníčku porovnávat schopnosti s ostatními rybáři prostřednictvím nejrůznějších závodů a soutěží.

24.8. – 26.8.2012

Aktuální akcí jsou rybářské závody v areálu Happy Creek na Orlíku, které se uskuteční ve dnech 24.8. – 26.8.2012. Jedná se o první ročník soutěže. Vítěz si odnese hlavní cenu ve výši 100.000 Kč v hotovosti, což jistě není málo.

Rekreační středisko Happy Creek se nachází přímo na Orlíku, v bývalém areálu firmy ČEZ, který také jeden čas nesl název Loužek. Všichni zájemci o tuto akci se mohou v areálu registrovat v první den akce od 18:00 do 22:00, den nato pak mezi šestou a sedmou hodinou ranní. Každý účastník po registraci obdrží registrační vstupenku, která jej opravňuje ke vstupu do soutěže. Po registraci již započne samotná soutěž, která bude mít dvě kola. Večer pak dojde na vyhlášení výsledků, po kterém bude následovat volná zábava.

Hlavní cena 100.000 Kč!

Kromě zmíněné hlavní ceny, tedy hotovosti ve výši 100.000 Kč, se mohou účastníci v případě úspěchu těšit na další ceny – notebook a chytrý telefon. Rybář s největším úlovkem navíc dostane nové rybářské potřeby. Akce je sponzorována obchodem HFOshop.cz. Tento eshop je oficiálním prodejcem špičkových loveckých a rybářských potřeb značky Cabela’s.

HFOshop.cz představuje značku Cabela‘s

Rybářské potřeby Cabela‘s patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu. Americká firma v rámci této značky vyrábí pruty, navijáky, podběráky a vezírky, dále v jejím sortimentu nechybí ani praktické tašky, batohy a pouzdra, která jsou pro rybáře a jejich náčiní nezbytnou součástí. Pruty značky Cabela‘s jsou vyráběny pro všechny styly rybaření – od muškaření až po přívlačové rybaření atd.

Všichni soutěžící, kteří se zúčastní rybářského závodu Happy Creek na Orlíku, získají automaticky kupón na 10% slevu v internetovém obchodě s rybářskými a loveckými potřebami HFOshop.cz.

Program rybářských závodů Happy Creek Orlík:

24.8.: 18 – 22hod. registrace možnost najíždění od rána, stanování
25.8.: 6 – 7 hod. registrace
7 – 10 hod. první kolo
10 – 13 hod. přestávka
13 – 17 hod. druhé kolo

19 hod. vyhlášení výsledků

20 hod. zábavný program

hfoshop.cz

Komerční sdělení

1 KOMENTÁŘ

  1. Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing, která se koná v Praze od 24. 1. 2013 do 27. 1. 2013. For Hunting, For Fishing nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro lovce, myslivce a rybáře. Součástí veletrhu je kulturní a doprovodný program.
    Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For FishingProdukty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing

    Zboží značky Cabela’s prezentuje na Zahradě Čech partnerská firma Ing. Roman Jelínek, Ph.D. – Poradenství – Služby – Velko a maloobchod.

Chcete-li, můžete přidat komentář: