Úvod Články Reportáž z předváděcí akce Dragon Baits a MOSS.SK

Reportáž z předváděcí akce Dragon Baits a MOSS.SK

1 292
2
SDÍLET

Se snižující se teplotou a kratšími dny se rybáři začínají potkávat více na akcích týkajících se našeho koníčku, než u vody. Jednou z prvních byla sobotní přednáška konaná v Moravských Budějovicích. Místní rybářský klub pomohl uspořádat akci pro nově vstupující firmy na náš trh. Těmi jsou DRAGON BAITS a také slovenská firma MOSS.SK. Dále zde byl přítomen Filip Číhal, který představil server www.lovkapra.com. Filip tady také překládal výklad rakouského člena Dragon týmu Franze Duliho, který všem zúčastněným přiblížil podmínky lovu kaprů v mnoha evropských zemích.

Firma DRAGON BAITS představila kompletní řadu nástrah a návnad pro lov kaprů. Od MOSS.SK jsme mohli vidět vybavení značek Delphin a FIN jako např. potřeby pro pobyt v přírodě, lehátka, křesla a bivaky. Dále byly k vidění a vyzkoušení pruty, hlásiče, signalizátory a nespočet drobné bižuterie. Zboží od Delphin a FIN je k zakoupení v nově vzniklém e-shopu na portálu LovKapra.com, kde si jej můžete také prohlédnout.

Přednášku začal Petr Hvězda (distributor DRAGON BAITS pro Českou republiku) představením firmy a produktů. Následovala video prezentace s komentářem Franze Duliho. Obecenstvo naslouchalo a zapojilo se za pomocí překladatele aktivně do diskuze. Po Franzovi představil svůj portál také Filip. Pokračovalo se volnou diskuzí a každý měl možnost se osobně zeptat jednotlivých účastníků na jejich postřehy a zkušenosti.

Fotografie z akce:

Akci považujeme za zdařilou, všem děkujeme za účast a již nyní se těšíme na další shledání.

Za RKMB.cz
Michal (Mishak) Zyblikieiwicz

rkmb_logo

HODNOCENÍ: 1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (8 hlasů, průměr: 3,00 z maxima 5 hvězdiček)
Loading...
SDÍLET

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Opravdu podařená akce! Díky všem, kteří jste přijeli! Takovou účast jsem osobně ani nečekal :).

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Please enter your comment!
Please enter your name here