Úvod PR články Říjnová Kaprománie vychází 15.10.!

Říjnová Kaprománie vychází 15.10.!

499
0

Vážení a milí čtenáři,
a všichni, kteří máte ve svém srdci lov kaprů, příroda nám opět trochu pročechrala faldy, abychom si nemysleli, že bude vše podle nás. Ale co by opravdový milovník kaprařiny a rybaření vůbec neobětoval, aby mohl sedět u té své blízké vody.

Říjnová Kaprománie je tedy opět zde a v přípravě je již listopadové vydání. Čas jakoby se zrychloval a nedal nám oddechnout. Ale věříme, že vám čas u tohoto časopisu ubíhá příjemně a přináší vám to, co je vám blízké. Ale nic není na této Zemi dokonalé, a tak i my vás prosíme, abyste nám napsali, co byste rádi viděli a četli v časopisu v dalších měsících, co by se vám k tomu, co nabízíme, ještě líbilo. Budeme rádi, když nám budete posílat svoje příběhy od vody, úlovky do Zpráv od vody a předáte třeba i jen malou zkušenost svým kolegům.

Soutěž NASH TACKLE Carp rekord pokračuje, a tak posílejte i nadále svoje úlovky. Další losování bude v listopadovém vydání.

Jinak pro vás připravujeme články s novými zajímavými kapraři, tak se máte na co těšit. Přejeme vám krásné podzimní okamžiky v přírodě u vody a pěkné úlovky.

Redakce Kaprománie

Odkaz na elektronickou verzi (k dispozici už nyní): www.publero.com

Předplatné časopisu na: www.predplatne.cz

Seznam prodejních míst KaproMánie

Titulka říjnové KaproMánie:

Říjnová Kaprománie

Přejeme vám příjemné čtení!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: