Úvod Kaprařský trh Rodpod Delphin CRABER Mini

Rodpod Delphin CRABER Mini

506
0

DelphinDelphin Craber Mini je rodpod, který vyniká svými kompaktními rozměry, ať už v rozloženém nebo složeném stavu. Pro vyznavače lovu kaprů ve stylu “UK Style” je rodpod CRABER Mini tím pravým doplňkem. Je kompaktnější než jeho větší bratr CRABER Maxi a mile vás překvapí jeho všestranností.

Rodpod Delphin CRABER Mini
Rodpod Delphin CRABER Mini

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rodpod Delphin CRABER Mini koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Jeho rozměry je možné přizpůsobit podle daných podmínek při lovu, a proto je možné jej také označit jako všestranného parťáka na všechny typy vod. Spolehlivě poslouží na malých zarostlých vodách, ale i na velkých otevřených vodních plochách, kde je třeba se dokonale přizpůsobit danému lovnému místu. Díky černé barvě dokonale zapadne do okolního prostředí.

Vyznačuje se velmi stabilní konstrukcí, která vyniká svou nízkou hmotností. Jeho transportní rozměry ho předurčují na to, aby mohl být přenášen ve vaší rybářské tašce v ochranném textilním pouzdře, které je také součástí balení. Nastavení výšky hrazdy je možné pomocí šroubů na obou stranách. Nohy jsou teleskopické a lze nastavit jejich sklon do tří různých poloh. Celý rodpod je vyroben z hliníkových profilů, které jsou spojovány spojkami z velmi odolného ABS plastu. To přispívá k dlouhé životnosti CRABERA.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rodpod Delphin CRABER Mini koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Malý a skladný pomocník CRABER Mini je ideálním rodpodem pro lovce kaprů, kteří mají rádi “UK Style”! Pokud byste však raději zatoužili po jeho větším bratříčkovi, podívejte se na variantu Rodpod Delphin CRABER Maxi.

Technické parametry:
– Počet prutů: 3
– Nastavení výšky stojanu: 32-71cm
– Nastavení délky stojanu: 57-85 cm
– Šířka hrazd: 35cm
– Použitý materiál: hliník / ABS spojky
– Transportní rozměry: 57x20x6cm
– Hmotnost: 1200g

Cena: 1.370,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: