Úvod Kaprařský trh Rodpod Delphin RPX Stalk BlackWay

Rodpod Delphin RPX Stalk BlackWay

2 279
0

DelphinPo nesporném úspěchu rodpodů ze série RPX přichází na trh jejich kompaktní mini verze. RPX Stalk je rodpod, který si díky jeho kompaktním a praktickým rozměrům oblíbíte od první chvíle. Vyniká všemi excelentními vlastnostmi, které jsou charakteristické pro rodpody RPX. Mini verze navíc potěší příznivce a vyznavače “UK style”. Navzdory malým rozměrům překvapí svou všestranností a stabilitou, protože hravě pojme kromě stalkových i běžné délky prutů.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rodpod Delphin RPX Stalk BlackWay koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

Jeho dokonalý design ve stylu BlackWay je výsledkem skloubení technologie pískování a následné oxidace hliníkové konstrukce do efektního matného černého povrchu. Kromě toho nesmí chybět bezchybně zpracované detaily dílů s vysokou přesností provedení. Propracovaný masivní spoj uchycení nohou s tělem rodpodu zajišťuje vysokou tuhost produktu, což se výrazně projevuje na jeho stabilitě. Celohliníková konstrukce navíc zaručuje opravdu dlouhou životnost.

Video: Rodpod Delphin RPX Stalk

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rodpod Delphin RPX Stalk BlackWay koupíte výhodně v e-shopu Chytapust.cz

V základním balení naleznete hrazdy na 2 pruty. Nastavení výšky hrazd je možné pomocí šroubů na obou stranách. Délka stojanu lze nastavit v rozmezí 50-75cm. V případě potřeby je možné dokoupit i delší nohy ze série RPX, závit je stejný. RPX Stalk disponuje teleskopickými nohami, přičemž jejich sklon je možné nastavit do tří různých poloh. Stojan je dodáván v nepromokavém transportním pouzdře. Právě transport je další z úžasných předností tohoto modelu. Jakmile se vám do ruky dostane taška s rodpodem, která je opravdu miniaturní, už více nebudete chtít nosit s sebou jiný, větší a těžší rodpod!

Technické parametry:
– Počet prutů: 2
– Nastavení výšky stojanu: 36-66 cm
– Nastavení délky stojanu: 50-75 cm
– Použitý materiál: hliník
– Transportní rozměry: 50x15x7cm
– Hmotnost: 1,6 kg

Cena: 2.495,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: