Úvod Kaprařská videa S lehkým splávkem na velké říční kapry (video)

S lehkým splávkem na velké říční kapry (video)

11 307
5

Je-li kaprař šikovný a má k dispozici revír, kde se nachází pěkní kapři, může se je pokusit ulovit i velice jemnou a zábavnou metodou. V tomto videu se můžete podívat na to, jak rybář jménem John Wilson chytá kapry na zarostlé řece. Pomocí jemného náčiní předloží nástrahu kaprovi téměř přímo „pod nos“ a nejednou takto přelstí i velké říční kapry. V podstatě můžeme říci, že se jedná o klasickou šoulačku, která je velice zajímavým a atraktivním způsobem lovu kaprů.

Zdolávání krásného kapra si můžete vychutnat díky následujícímu videu i vy.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (720p).

Šoulačka na zarostlé řece

Komerční sdělení

5 KOMENTÁŘŮ

  1. izzi: Tvůj komentář vyhodnotil systém chybně jako spam, tak se omlouvám, vrátil jsem ho sem, protože jsem si toho všiml..

    A co se týká toho kapra, tak docela koukám, zaměřil jsem se na to a vypadá vážně, jak kdyby byl mrtvý. Nechci to tvrdit jistě, ale zvláštní to teda je… Že by se ten kapr ani jednou nepohnul (i co se týče dýchání)?

  2. Neřekl bych, že je ten kapr mrtvý. Mě se zdá hodně vyčerpaný po boji. Při zvedání rybářem si lokne trochu vzduchu.

  3. Je divné že mu ten kapr nezajel ani jednou do trávy a leknínů.Já mám tu zkušenost na řece kapra 78 cm a 12 Kg,na plavačkový prut a 15 mm vlasec. Tahal jsem jsem ho hodinu a měl jsem co dělat:a nemít tam kamaráda tak jsem byl v …..

Chcete-li, můžete přidat komentář: