Úvod Kaprařská videa Souboj s lyscem o váze 26,7 kg (video)

Souboj s lyscem o váze 26,7 kg (video)

6 911
8

Jak to vypadá, když zabere opravdu velký kapr? V tomto videoklipu můžete sledovat populárního kapraře Kevina Nashe, který zdolává obrovského lysce o váze 26,7 kg. Záběry pochází z jeho DVD s názvem Kevin Nash In Pursuit, které bylo uvedeno na trh už v roce 2006. Přestože je video už poměrně staršího data, určitě potěší oko každého zapáleného kapraře…

NASH TV – KEVIN NASH – 59LB UK PB MIRROR CARP – FROM THE DVD ‘ KEVIN NASH – IN PURSUIT ‘

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (480p).

Komerční sdělení

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Škoda, že to ten souboj není autentický. Ryba je skutečná, ale souboj nahraný.

  2. Miras: A to jsi poznal z toho videa? A nebo jsi to někde slyšel či četl? Neříkám, že to není možné, stačilo by vzít stejné oblečení a být na stejném místě a pak to šikovně sestříhat :-).

  3. Fit: nikde jsem během souboje nezahlédl asi kousek kapra, jen prut a lovce s kamennou tváří. Je vidět zalovení podběrákem, ale ne, jak je do něj ryba navedena. Slyším šplouchance, avšak vlnky jsou miniaturní.
    Tak trochu vycházím i z toho, že jsme si s kamarády zkusili video natočit, resp. natočil ho profi kameraman http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=17290 – a fakt jsme se nestačili divit, co šikovný střihač dokáže. Jeden příklad za všechny – vypadá to, že jsme ulovili dva líny – omyl – chycen byl jen jeden, ale bys snímnutý z různých úhlů a použit v různých částech videa. Každopádně iluze je to pěkná:-)

  4. Aj mne sa zda, ze to nebolo naozaj, uz ten zaber sa mi nezdal a ked vytahoval kapra, tak montaz bola dakde do boku vo vode a este aj zachytena a nie v podberaku s kaprom.

  5. velmi divné video Nash,tak težký kapr a velmi malá ocasní ploutev,neůměrná tělu,moc krátký souboj,jen tahat na prutu takovou váhu zabere jistě více času.Video Miras pěkné,zajímavá parta.

  6. Možná to tak nevyznělo, ale mně se to video líbí. Jen už trochu tuším, jak to chodí:-)

  7. A to je to,co mne mrzí,kaprařská čest v tom není,jen tvrdý obchod.Ale bez financí to nejde.Spekulovat nemá význam,ale ,,Jaký učitel,taký žák”

Chcete-li, můžete přidat komentář: