Úvod Oznámení Vánoční soutěž s Chytapust.cz o hodnotné ceny!

Vánoční soutěž s Chytapust.cz o hodnotné ceny!

3 081
18

Chyť a pusťPortál LovKapra.com ve spolupráci s internetovým obchodem Chytapust.cz vyhlašuje vánoční soutěž o hodnotné ceny, které jsou níže zobrazeny.

Soutěž probíhá na Facebooku a podmínky jsou velice jednoduché a nenáročné, tak neváhejte a zapojte se! Doba trvání soutěže je od 11.12. do 25.12.2015 včetně (konec o půlnoci).

Ceny pro výherce soutěže

1. cena – Prut Shadow II 3,6m/3lbs 50mm 1+1 ZDARMA! v hodnotě 5.990,- Kč!
2. cena – Pelety 20 kg + triko a kšiltovka
3. cena – Pelety 10 kg + kšiltovka

Podmínky soutěže

1) Musíte být nebo se nově stát fanouškem Chyť a pusť stránky na Facebooku.
2) Odpovědět na otázku: Kolik máme v e-shopu druhů/variant ovocných příchutí pelet Chyť a pusť? Své odpovědi pište formou komentáře na Facebooku, a to pod oficiální soutěžní příspěvek.

Dobrovolně můžete soutěž také sdílet a dát vědět i vašim přátelům.

UPOZORNĚNÍ: Oba dva body je nutné splnit, jinak nebudete zařazeni do soutěže. Dejte si pozor, abyste svůj Facebook komentář napsali u originálního soutěžního příspěvku na FB stránce Chyť a pusť (nikoliv u dále sdílených příspěvků nebo zde na webu).

Povinné úkoly tedy musíte provést přímo na Facebooku, níže vložený soutěžní příspěvek vás pouze přesměruje na FB stránku Chyť a pusť, kde vše jednoduše provedete.


Soutěžní příspěvek najdete zde:

❗Pozor velká vánoční soutěž❗

Ve spolupráci s portálem Lovkapra.com přinášíme soutěž o ceny, které potěší každého rybář…

Zveřejnil(a) Chyť a pusť dne 11. prosinec 2015


Jméno výherce bude vylosováno a zveřejněno po skončení soutěže v samostatném článku na LovKapra.com. Redakce portálu LovKapra.com a internetový obchod Chytapust.cz vám přejí hodně štěstí! 🙂

Komerční sdělení

18 KOMENTÁŘŮ

 1. Jiří Novák: Tak si prosím přečtěte pravidla soutěže a nepište komentář sem pod článek, tady je to k ničemu.

 2. Opakuji pro všechny ještě jednou, komentáře pod tímto článkem nemají žádný vliv na soutěž. Přečtěte si prosím dobře pravidla! Díky.

 3. Soutěže organizované přes Facebook jsou mi zcela proti srsti a firma, která takovou soutěž organizuje u mne osobně přichází k hodně “kreditů” a s velkou pravděpodobností si od takové firmy nikdy nic nekoupím. Je to podle mne naprosto chybný marketingový trik…

 4. Jirka: A to proč? Dělají to v dnešní době téměř všechny firmy, které používají ke komunikaci se zákazníky i své FB stránky. Je to velmi dobrá podpora prodeje, pokud se to dělá dobře. Osobně zrovna Facebook taky nějak nemiluji, ale v případě firem je to dnes nutnost.

 5. Jenom ať všichni vyplňují a přidávají se k přátelům…. Potom se všichni diví, co mají spamu a cílené reklamy. K ničemu jinému totiž soutěže na Fecebooku neslouží. Každý svého štěstí strůjce je…

 6. Jirka: To nemáte pravdu a evidentně nevíte, o co se jedná. Tady o žádné přidávání do přátel nejde. Je rozdíl mezi stránkou na FB a osobním profilem na FB. Zde jde o připojení se ke stránce jako fanoušek. Chyť a pusť nemá žádnou možnost, jak se dostat k e-mailům svých fanoušků.

  A navíc, k tomu by se nedostali ani tehdy, kdyby se jednalo o přidání do přátel (což opakuji, u této soutěže se o toto nejedná), jak píšete. Facebook standardně e-maily svých uživatelů skrývá, takže by člověk musel zobrazení svého e-mailu povolit.

 7. Jestli jsem se nespletl, tak jsem našel tři příchutě – zahradní ovoce, jahoda a ananas.

 8. Dobrý den, Chtěl bych se zeptat kdy bude zveřejněno jméno výherce? když už byl konec soutěže díky za odpověď 🙂

 9. Jirka: Dobrý den, výherci budou zveřejněni v samostatném článku. Předpokládám, že to bude už někdy v nadcházejícím týdnu, kdy už začínají všichni po svátcích naplno pracovat :). Momentálně se zpracovávají výsledky a vše zveřejníme společně s Chyť a pusť.

Chcete-li, můžete přidat komentář: