Úvod Oznámení SOUTĚŽ: Vyhraj Konkur Rod Pod od firmy Taska!

SOUTĚŽ: Vyhraj Konkur Rod Pod od firmy Taska!

3 047
7

taskaVe spolupráci s firmou Mikbaits jsme pro vás na Facebooku připravili další soutěž, ve které můžete vyhrát Konkur Rod Pod od firmy Taska, a to včetně 4 hrazd, 3 rohatinek a swingerů Rizalite od stejné firmy.

Popis výhry

1Luxusní stojan z lehké, ale velice pevné a odolné slitiny. Stojan se vyznačuje vysokou variabilitou a kvalitou zpracování příznačnou pro firmu Taska.

Je vhodný pro lov na menších a středních revírech. Dodáván je s dvěma páry hrazd na dva nebo tři pruty, přepravním obalem, třemi Rizalite řetízkovými indikátory záběru a třemi zadními rohatinkami! To vše za neuvěřitelnou cenu!


Zobrazit Konkur Rod Pod v e-shopu


Soutěž je určena všem uživatelům Facebooku, kteří splní následující velmi jednoduché podmínky. Doba trvání soutěže je od 21.4. do 6.5.2014 včetně (konec o půlnoci).

Podmínky soutěže

1) Musíte být nebo se nově stát fanouškem Mikbaits stránky na Facebooku
2) Klikněte na „To se mi líbí“ u níže uvedeného soutěžního příspěvku
3) Klikněte na „Přidat komentář“ a napište pod soutěžní FB příspěvek text „Chci vyhrát Konkur Rod Pod!

Dobrovolně můžete soutěž také sdílet a dát vědět i vašim přátelům.

Všechny tři povinné úkoly musíte provést přímo na Facebooku u originálního soutěžního příspěvku, níže vložený soutěžní příspěvek vás přesměruje na FB stránku Mikbaits, kde můžete vše provést. Soutěžní komentáře budou počítány pouze u originálního soutěžního příspěvku, nikoliv u těch sdílených. Dejte si tedy pozor, aby váš komentář byl napsán u originálního soutěžního příspěvku. Veškeré soutěžní úkony tedy provádějte až na stránkách Facebooku!

Soutěž probíhá zde:


Facebook Ireland Limited není pořadatelem této soutěže.

Výherce bude vylosován naší redakcí a oznámen po skončení soutěže na LovKapra.com. Společně s firmou Mikbaits vám přejeme hodně štěstí! 🙂

Máte-li zájem, můžete novinky a aktuální dění u firmy Taska sledovat také na samostatné FB stránce zde (stačí se připojit kliknutím na tlačítko To se mi líbí):

Komerční sdělení
HODNOCENÍ: 1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z maxima 5 hvězdiček)
Loading...

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Daniel Soták: Dobrý den, přečtěte si prosím dobře pravidla soutěže. Soutěžní komentáře se nepíšou sem pod článek, ale přímo k soutěžnímu příspěvku na FB stránce Mikbaits. Vše je detailně vysvětleno v článku.

  2. Martin: Zdravím, jakmile bude vylosovan vítěz z komentářů na FB. Určitě v řádu max. několika dní. Bude zveřejněno v samostatném článku, tak prosím vyčkejte.

  3. Tak jen malé info, to vyhlášení bude nakonec pravděpodobně v sobotu nebo v neděli. Budeme to dělat společně s Mikbaits. Teď je prodloužený víkend a většina z nás je na rybách :). Díky za pochopení :).

Chcete-li, můžete přidat komentář: