Úvod Oznámení Soutěž s KaproMánií o 2 ks Nash Ball Maker!

Soutěž s KaproMánií o 2 ks Nash Ball Maker!

1 495
3

NASHPřipravili jsme pro vás další zajímavou soutěž na facebookové stránce časopisu KaproMánie. Tentokrát se soutěží o 2 ks Nash Ball Maker (průměr 40 a 60mm). Výherci tedy budou dva, první vylosovaný obdrží menší průměr a druhý ten větší. Pravidla jsou stejná jako v minulé soutěži a nejedná se o nic složitého, takže neváhejte a zapojte se. Vyhrát může opravdu kdokoliv z vás :).

Nash Ball Maker
Nash Ball Maker – jednoduché kompaktní zařízení, které vám vyrobí dokonale kulaté koule methodmixu

Soutěž je určena všem uživatelům Facebooku, kteří splní následující velmi jednoduché podmínky. Soutěž trvá od 4.8. do 14.8.2014 včetně (konec o půlnoci).

Podmínky soutěže

1) Musíte být nebo se nově stát fanouškem stránky KaproMánie na Facebooku
2) Klikněte na “To se mi líbí” u níže uvedeného soutěžního příspěvku
3) Klikněte na “Přidat komentář” a napište pod soutěžní FB příspěvek text “Chci vyhrát Nash Ball Maker!

Dobrovolně můžete soutěž také sdílet a dát vědět i vašim přátelům.

UPOZORNĚNÍ: Všechny tři povinné úkoly musíte provést přímo na Facebooku, níže vložený soutěžní příspěvek vás přesměruje na FB stránku KaproMánie. Veškeré soutěžní úkony tedy provádějte až na stránkách Facebooku pod originálním soutěžním příspěvkem!

Soutěž probíhá zde:


Facebook Ireland Limited není pořadatelem této soutěže.

Výherce bude vylosován naší redakcí a oznámen po skončení soutěže na LovKapra.com. Celá redakce a firma NASH vám přejí hodně štěstí! 🙂

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Difko: Dobrý den, přečtěte si prosím dobře pravidla. Komentáře jsou započítávány pouze pod originálním příspěvkem na FB stránce Kaprománie, nikoliv zde. Díky a hodně štěstí! 🙂

Chcete-li, můžete přidat komentář: