Úvod Oznámení Soutěž o bezdrátový echolot v hodinkách!

Soutěž o bezdrátový echolot v hodinkách!

4 106
0

Ve spolupráci s rybářskými potřebami Braunstar jsme pro vás připravili další velice zajímavou soutěž. A o co se bude soutěžit tentokrát? Jedná se o novinku – barevný sonar v hodinkách Fish Finder FF518, který je možné používat jako bezdrátový nahazovací sonar nebo klasické hodinky. Celé balení se prodává za cenu 3.999,- Kč. Pokud však splníte všechny podmínky soutěže a dobře odpovíte na zveřejněné otázky, máte šanci, že od nás jedno balení obdržíte jako výhru :-).

Bezdrátový echolot - hodinky - Wireless Fish Finder Lucky FF 518
Bezdrátový echolot – hodinky – Wireless Fish Finder Lucky FF 518

Zobrazit produkt v e-shopu

Pravidla soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé.

Stručně řečeno: Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra!

2) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán (vyhrazujeme si právo vyřadit případné podezřelé registrace).

3) Musíte správně odpovědět na níže zveřejněné soutěžní otázky (celkem 3 otázky). Ty je možné velmi jednoduše odeslat pomocí níže uvedeného formuláře. Nezapomeňte vyplnit veškeré povinné údaje ve formuláři.

Soutěž ukončena k 14.2.2014 – oznámení vítěze ZDE

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci a majitelé Braunstar s.r.o.- rybářské potřeby a portálu LovKapra.com, a to včetně jejich rodinných příslušníků.

Soutěž probíhá v termínu od 25.1. do 14.2.2013 včetně (do půlnoci). Zpracování a losování vítěze bude v režii redakce webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na LovKapra.com.

Výběr vítěze proběhne (stejně jako v minulých soutěžích) pomocí nezávislé služby Náhodně.cz.

Přejeme Vám hodně štěstí!

braunstar-logoBezdrátový echolot – hodinky – Wireless Fish Finder Lucky FF 518 do soutěže poskytl internetový obchod Braunstar.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: