Úvod Oznámení Vánoční soutěž s Parys.cz!

Vánoční soutěž s Parys.cz!

1 334
0

Párys.czPortál LovKapra.com ve spolupráci s internetovým obchodem Parys.cz vyhlašuje vánoční soutěž o hodnotnou cenu, která je zobrazena níže.

Soutěž probíhá na Facebooku a podmínky jsou velice jednoduché a nenáročné, tak neváhejte a zapojte se! Doba trvání soutěže je od 29.11. do 5.12.2017 včetně (konec o půlnoci).

Cena pro výherce soutěže

Giants Fishing Lehátko Bedchair Flat Fleece XL 7Leg Camo v hodnotě 3.699,-

lehatko-camo

Podmínky soutěže

1) Musíte být nebo se nově stát fanouškem Parys.cz – Rybářský Ráj stránky na Facebooku. (pro soutěžící ze Slovenska Parys.sk stránky na Facebooku)
2) Vyřešit zadání úlohy: Jaké číslo vám vyjde, když doplníte údaje o tomto lehátku:

délka – nosnost + váha lehátka x počet noh =

Své odpovědi pište formou komentáře na Facebooku, a to pod oficiální soutěžní příspěvek. Všechny informace k vyřešení této úlohy naleznete ZDE.

Dobrovolně můžete soutěž také sdílet a dát vědět i vašim přátelům.

UPOZORNĚNÍ: Oba dva body je nutné splnit, jinak nebudete zařazeni do soutěže. Dejte si pozor, abyste svůj Facebook komentář napsali u originálního soutěžního příspěvku na FB stránce Parys.cz – Rybářský Ráj (nikoliv u dále sdílených příspěvků nebo zde na webu).

Povinné úkoly tedy musíte provést přímo na Facebooku, níže vložený soutěžní příspěvek vás pouze přesměruje na FB stránku Parys.cz – Rybářský Ráj, kde vše jednoduše provedete.

Soutěžní příspěvek najdete zde (klikněte na obrázek):

soutez-lovkapra
Soutěžní příspěvek

Jméno výherce bude vylosováno ze správných odpovědí a zveřejněno po skončení soutěže v samostatném článku na LovKapra.com. Redakce portálu LovKapra.com a internetový obchod Parys.cz vám přejí hodně štěstí! 🙂

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: