Úvod Oznámení Soutěž s KaproMánií o sadu hlásičů FOX Mr+

Soutěž s KaproMánií o sadu hlásičů FOX Mr+

3 143
7

foxDnešním dnem vyhlašujeme další soutěž, kterou tentokrát pořádáme ve spolupráci s časopisem KaproMánie a věhlasnou kaprařskou firmou FOX. Soutěží se o FOX sadu hlásičů Mr+ 3+1. Tato sada se prodává přibližně za 6.500,- Kč.

O co soutěžíme?

hlasice-foxMr+ je hlásič záběru představující základní úroveň produktové řady. Nabízí bezkonkurenční poměr cena/výkon. Mr+ je vybaven voděvzdorným utěsněným pouzdrem a digitálním obvodem špičkové kvality. Zároveň disponuje jedinečným snímacím systémem společnosti Fox D-Tec Sensing System a technologií CNC zpracovaným systémem ‘Tru Run’ Roller Wheel, kterým firma vybavuje špičkovou N-sérii hlásičů. V zadní část hlásiče najdete konektor na připojení zdroje proudu, který umožňuje připojení svítícího signalizátoru, nechybí ani bateriový zdroj s nízkou spotřebou (na 2 AAA baterie), piezo reproduktor a seřiditelná úroveň hlasitosti. Díky zabudované přenosové technologii I-Com Transmitter Technology má systém Mr+ svůj vlastní speciálně konstruovaný přijímač, který je rovněž vybaven voděvzdorným utěsněným pouzdrem a digitálním obvodem špičkové kvality, jakož i bateriovým zdrojem s nízkou spotřebou (na 3 AA baterie). Systém přijímače Mr+ je velice snadno synchronizovatelný s hlavicemi hlásiče a při zkouškách fungoval na vzdálenosti větší než 200 m. Neznamená to, že by společnost Fox tolerovala takovou vzdálenost rybáře od prutů, ale obrovskou sílu signálu oceníte, pokud mezi vámi a vašimi pruty bude například husté listoví nebo jiný porost.

Soutěž je určena všem uživatelům Facebooku, kteří splní následující velmi jednoduché podmínky. Soutěž trvá od 30.3. do 13.4.2014 včetně (konec o půlnoci).

Podmínky soutěže

1) Musíte být nebo se nově stát fanouškem KaproMánie stránky na Facebooku
2) Klikněte na “To se mi líbí” u níže uvedeného soutěžního příspěvku
3) Klikněte na “Přidat komentář” a napište pod soutěžní FB příspěvek text “Chci vyhrát FOX sadu hlásičů Mr+!

Dobrovolně můžete soutěž také sdílet a dát vědět i vašim přátelům.

Všechny tři povinné úkoly musíte provést přímo na Facebooku, níže vložený soutěžní příspěvek vás pouze přesměruje na FB stránku KaproMánie. Veškeré soutěžní úkony tedy provádějte až na stránkách Facebooku!

Soutěž probíhá zde:


Facebook Ireland Limited není pořadatelem této soutěže.

Výherce bude vylosován naší redakcí a oznámen po skončení soutěže na LovKapra.com. Celá redakce a firma FOX vám přejí hodně štěstí! 🙂

Komerční sdělení

7 KOMENTÁŘŮ

  1. ,,Chci vyhrát FOX sadu hlásíčů Mr+!”

Chcete-li, můžete přidat komentář: