Úvod Kaprařský trh Spací pytel 5 Season EXT Plus Camo Sleeping Bag

Spací pytel 5 Season EXT Plus Camo Sleeping Bag

336
0

Giants FishingDruhá generace našeho nejžádanějšího spacího pytle Extreme Camo, kde jsme tento spací pytel dovedli k úplné dokonalosti.

Spací pytel 5 Season EXT Plus Camo Sleeping Bag

Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály. Na vnější vrstvu byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „Peach Skin“ broskvová kůže v atraktivním camo designu. Tento materiál má tyto vlastnosti, je nepromokavý a dýchatelný. Plně prošívaný microfleece zelené barvy a vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort. Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon.

Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou zespodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb. Ve střední části spacího pytle jsou nově dva popruhy, které se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Nově jsou u tohoto modelu překryty boční zipy z vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla. Spací pytel je dodáván s kompresním nylonovým obalem.

Rozměry: 215x100x7cm
Hmotnost: 4,5kg
Tepelný komfort: -12C
Extrém do: -20C

Cena: 2.899,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: