Úvod Kaprařský trh Spací pytel Chyť a pusť Thunder 5 Season

Spací pytel Chyť a pusť Thunder 5 Season

129
0

Chyť a pusťTento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály, aby vás ochránily před vlhkem a zimou.

Na vnější vrstvu byl použit velmi příjemný a nešustící materiál, takže tento produkt má využití nejen pro rybáře, ale i pro myslivce. Tento materiál je nepromokavý a zároveň velmi prodyšný. Plně prošívaný microfleece černé barvy je vyplněn 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Spací pytel Chyť a pusť Thunder 5 Season koupíte výhodně v e-shopu Chyťapusť.cz

Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Pod hlavou je na zip odnímatelný polštářek, který zajistí opravdový komfort. Všechny venkovní zipy jsou překryty vrstvou, díky které vám do spacáku nepronikne žádný chlad. Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka, zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb.

Ve střední části spacího pytle je popruh, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání padání a kroucení spacího pytle. Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou.

Parametry:
– Rozměry: 212 x 95 x 7 cm
– Hmotnost: 3,4 kg
– Tepelný komfort do -13°C
– Extrém do -20°C

Cena: 2.699,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: