Úvod Kaprařský trh Stylové akrylátové trofeje – to nej pro rybáře

Stylové akrylátové trofeje – to nej pro rybáře

630
0

Pořádáte rybářské závody a nevíte, čím odměnit vítěze? Nebo jen sháníte vhodný dárek pro nadšené rybáře? Možná vám přijdou vhod speciální rybářské trofeje z nabídky Poháry Bauer.

Aby jakákoliv soutěž přilákala dostatek účastníků i diváků a aby měli soutěžící motivaci podat co nejlepší výkony, musí být ve hře nějaká pěkná odměna, a to pokud možno tematická. V případě rybářských závodů se přímo nabízí poháry, trofeje a medaile s motivem ryb nebo prutů.

Trofeje z akrylátu

Poháry již dávno nemusí být vyrobeny jen z kovu. V dnešní době jsou populární poháry a trofeje akrylátové, tedy vytvořené z vysoce odolné umělé hmoty. Oproti kovu je tento materiál lehčí, levnější a skýtá obrovské možnosti. Trofeje, poháry a medaile mohou mít různorodé tvary a barvy a mohou být vyzdobeny nejrůznějšími obrázky a nápisy. Sotva se tak stane, že by se někomu sešly doma na poličce dvě stejné trofeje! Navíc není problém na akrylát natisknout vlastní text či motiv, díky čemuž můžete udělat svým blízkým radost opravdu originálním dárkem.

Rybářské trofeje a poháry

V nabídce Poháry Bauer naleznete unikátní řadu tematických akrylátových trofejí a pohárů pro vítěze rybářských závodů. Anebo prostě jen pro nadšené rybáře, kteří se soutěží neúčastní, ale nějaké to ocenění by si zasloužili. Akrylátové trofeje pro rybáře se vyrábějí s motivem různých druhů ryb, nejčastěji se jedná o ilustrace kapra či štiky, ale i dalších. Na některých trofejích zase najdete rybářské náčiní – prut, naviják nebo dokonce celou postavičku rybáře. V nabídce máme rovněž trofeje spojené s poháry. A dovolíme si vám nabídnout také možnost individuálního potisku na míru – ten využijete, když budete chtít na trofej napsat název rybářského klání či jméno nositele ceny, anebo si budete chtít zvolit nějaký méně obvyklý druh ryby, který ve standardní nabídce nenajdete.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: