Úvod Kaprařský trh Umbrella Brolly Exclusive 60 MKII

Umbrella Brolly Exclusive 60 MKII

301
0

Giants FishingNové propracované brolly od Giants Fishing, které bylo vyvíjeno pro dosažení maximální funkčnosti a komfortu. Oproti našemu původnímu modelu, které bylo oblíbené více jak sedm let, jsme přidali pár drobných vylepšení.

1

Vylepšení pro model 2019 – dvě zadní velká ventilační okna a dvě přední pásky na suché zipy, které jsou určeny k držení prutů a mají gumové úchyty. Poslední drobnou a praktickou úpravou je označení odnímatelné podlahy gumovým logem vstupu, které usnadní snadné a rychlé osazení podlážky v přístřešku.

2

Kompletně uzavíratelné brolíčko, které se snadno a rychle sestavuje. V přední části přístřešek mírně přečnívá přes přední panel, což nám zaručuje lepší ochranu proti dešti i při otevřených dveřích. Deštníková konstrukce je velmi stabilní a díky podpěrným hladkým tyčím si zachovává vysokou stabilitu i při nepříznivém počasí.

3

Na tento deštníkový přístřešek byl použit vodě odolný materiál té nejvyšší kvality 5 000mm srážek, který je 100% nepromokavý. Páskou podlepené švy a ukotvení na zavrtávací kolíky v osmi bodech, které jsou v ceně přístřešku. V ceně přístřešku jsou čtyři podpěrné teleskopické tyče – dvě delší 90-150cm a kratší 60-100cm, které mají zavrtávací špičku. Přední vchodová část včetně dvou bočních oken jsou odvětrávaná a lze je snadno uzavřít. Tento brolly přístřešek je dodáván s PU odnímatelnou podlážkou, která se uchytí na suché zipy. Součástí přístřešku je 16ks zavrtávacích kolíků a přepravní taška.

Specifikace:
Délka: 250cm
Šířka: 260cm
Výška: 125cm
Hmotnost: 10,6kg
Transportní rozměry: 177x12x15cm

Cena: 3.990,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: