Úvod Články Užitečná pomůcka pro nahazování na velké vzdálenosti

Užitečná pomůcka pro nahazování na velké vzdálenosti

3 691
0

Při nahazování na velké vzdálenosti od břehu se někdy stává, že vlasec řízne rybáře do prstu. Někdo si možná pomyslí, že se to může stát jenom tomu nešikovnému. Nevím jak jste na tom právě vy, ale mě se to už několikrát stalo. V tomto krátkém článku se dozvíte, jak nejjednodušeji předejít tomuto nepříjemnému zranění.

Už několikrát při nahazování na větší vzdálenost se mi stalo, že mě vlasec řízl do pravého ukazováčku. Ne že by to bylo tak bolestivé, ale každopádně to je nepříjemné.

Jednou, když jsem šel na obchůzku kolem vody všiml jsem si rybáře, který měl na ukazováčku náplast s polštářkem. Hned když jsem to uviděl, tak mě napadlo, že by se to dalo dobře využít pro daleké náhozy.

prst

Od té doby už na náplast nedám dopustit a vždy ji nosím k vodě s sebou. Nemusí to být ani náplast. Úplně bez problému stačí i nějaká lepící páska (ne i izolepa).

náplasti

Nechci tvrdit, že jsem na to přišel já sám, protože jsem to viděl i u jiných rybářů, ale chtěl jsem to sem napsat, protože to možná někomu může pomoci. Takže vzhůru do bezbolestného nahazování :o)…

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: