Úvod Oznámení Vaše úlovky otiskneme v KaproMánii a dáme vám dárek!

Vaše úlovky otiskneme v KaproMánii a dáme vám dárek!

817
0

časopis KaproMánieJistě víte, že na webu LovKapra.com už roky funguje sekce Zprávy od vody, kam mohou registrovaní uživatelé kaprařského fóra pravidelně vkládat svoje aktuální úlovky. V redakci jsme se ve spolupráci s časopisem KaproMánie rozhodli, že tuto sekci rozšíříme i o možnost otisknutí vylosovaných úlovků, které v této sekci zveřejníte.

Vaše úlovky se tak po zveřejnění na fóru mohou objevit i v nejnovějším čísle časopisu (rubrika Zprávy od vody v KaproMánii). Autoři vylosovaných a otisknutých fotek od nás navíc dostanou menší věcný dárek, který obdrží poštou (např. háčky, nějakou bižuterii, krmení apod…). Dárky budou poskytovat naši sponzoři z řad rybářských firem.

Zprávy od vody
Vkládejte do kaprařského fóra své úlovky a máte šanci, že vylosujeme právě váš příspěvek a otiskneme ho v KaproMánii. Autorům otisknutých zpráv pošleme za odměnu i věcný dárek!

Jak dostat svůj úlovek do časopisu KaproMánie?

Vše je velice jednoduché! Přečtěte si následující body, které je nutné splnit:

– Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra na LovKapra.com. Registrace je zdarma a pokud ještě nepatříte mezi členy, můžete se zaregistrovat zde.

– Svůj úlovek je třeba zveřejnit v sekci Zprávy od vody, a to v aktuálním tématu pro rok 2012, tedy přesně zde: Úlovky a výpravy v roce 2012 (v příštím roce bude zase nové téma).

– Pokud chcete, abychom Vaši fotku otiskli v časopisu, vložte ji do fóra nejlépe v plném rozlišení (tak jak ji stáhnete ze svého fotoaparátu). Do jiných sekcí můžete fotky zmenšovat, ale tady je to důležité pro tisk, aby byly fotografie v co nejvyšší kvalitě a rozlišení.

– Dále už musíte splnit pouze všeobecná pravidla pro vložení úlovků na fórum. Tyto pravidla jsou napsány přímo v kaprařském fóru v daném tématu (viz. červený text v rámečku nahoře). Ve stručnosti se jedná hlavně o to, aby se jednalo o aktuální zápis z lovu. Dále musí být vyfocená ryba živá a nesmí být patrné, že ji nějak trápíte (válíte po zemi či se k ní nechováte s úctou).

Vždy před tiskem nového čísla KaproMánie vylosujeme Vámi zaslané úlovky a ty následně otiskneme. Autoři fotek od nás navíc dostanou menší věcný dárek (viz. text výše). Ostatní nevylosované fotky (pochopitelně i ty vylosované) samozřejmě i nadále zůstanou tady na LovKapra.com.

UPOZORNĚNÍ: Týká se všech nových úlovků, které přidáte do diskuze s názvem Úlovky a výpravy v roce 2012 od 1.10.2012. Pokud jste během září přidali do tématu nějaké úlovky a chcete je také zařadit do losování pro listopadovou KaproMánii, potom vložte své příspěvky znovu (hlavně nahrajte fotky ve velkém rozlišení, aby bylo možné je otisknout).

PS: Pokud si budete přát, abychom Vaši fotografii neotiskli v časopisu, napište do svého příspěvku v diskuzi následující text: „Nechci do časopisu a nechci ani dárek!“. Budeme to respektovat :-).

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: