Úvod Kaprařská videa Video: Jak se slaví kapr přes 40 kg!

Video: Jak se slaví kapr přes 40 kg!

1 120
0

Ať se to vezme z kterékoli strany je jasné, že 30. narozeniny člověk neslaví každý den, podobně jako každý den neuloví kapra s váhou přes 40 kg! Když se pak takto zásadní události člověku přihodí v krátkém časovém rozmezí, je jasné, že se pořádné oslavě zkrátka v žádném případě nemůžete vyhnout.

V září loňského roku moji blízcí a přátelé zorganizovali víkendovou oslavu mého nového osobáku a mých kulatin přímo na břehu jezera Machač, které se nachází ve východních Čechách nedaleko Pardubic. Oslava probíhala jak jinak než v rybářském stylu a většina přítomných si nenechala ujít příležitost nahodit nebo vyvézt své udice a zkusit tak přelstít nějakého místního šupináče.

Za příjemného pokuřování vodních dýmek a popíjení dobré whiskey jsme trochu nostalgicky vzpomínali na staré časy, ale zároveň jsme již plánovali nové výpravy a dobrodružství. Aby nezůstalo jen u povídání, rozhodli jsme s kamarádem Petrem vsadit na naše oblíbené masivní vnadění a rozkrmili jsme plošně větší část vodní plochy před námi. Od té doby se všem zúčastněným začali pravidelně na podložkách objevovat místní kapříci a nálada tak byla více než výborná, takže není divu, že se celá akce protáhla až do nedělních ranních hodin. Tímto bych chtěl ještě jednou všem zúčastněným poděkovat a pro všechny ostatní přidávám alespoň následující video.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: