Úvod Kaprařská videa Video: Krátkodobé vycházky Martina Teplana k vodě

Video: Krátkodobé vycházky Martina Teplana k vodě

3 493
4

Následující povedené video pochází od slovenského kapraře Martina Teplana, který zaznamenal svoje krátkodobé vycházky v letošním roce. Lovil na štěrkovišti s křišťálově čistou vodou a záběry přicházely ve většině případů v noci, a to z toho důvodu, že Martin chodil na ryby vždy po skončení pracovní doby a u vody pobýval přes noc. Ve videu však uvidíte i krásné letecké záběry a nechybí ani ty, které byly natočeny pod vodní hladinou.

A ještě krátký komentář od autora: “Takéto rybačky sú časovo veľmi náročne a po pár nociach začnete pociťovať aj únavu a poviete si, že dosť. Aj keď to, čo má každý z nás v sebe ho poženie vždy napred. To bol aj môj prípad :). Chcel by som poďakovať firme Mikbaits a takisto aj chalanov zo slovenského Mikbaits teamu za nezabudnuteľné zážitky pri vode! Ešte raz ďakujem a verím, že v novej sezóne sa vidíme opäť :). Budem vďačný za každé hodnotenie!”

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p fullHD).

Komerční sdělení

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Jo jo, i za mě, moc pěkně zpracované. Nejvíc se mi líbí ty letecký záběry a pak ten podvodní záběr, jak to tam ten kapřík pěkně nasál :). Jsem zvědav na další videa. Martine, jen tak dál! 😉

Chcete-li, můžete přidat komentář: