Úvod Kaprařská videa Video: Na lovu osobáků ve Slovinsku

Video: Na lovu osobáků ve Slovinsku

472
0

Slovinsko je relativně malá země na pomezí střední a jižní Evropy, přesto zde najdeme geograficky velmi rozmanitou krajinu – vysoké hory stejně jako viniční oblasti či mořské pobřeží. Na své si zde přijdou milovníci krásných městeček i přírodních rezervací.

Co se týče kaprařské pohledu, nikoho z nás asi nepřekvapí, že synonymem k lovu kaprů ve Slovinsku se stalo jezero Bled ležící na úpatí Julských Alp. Toto ikonické jezero s malebným ostrůvkem a hradem na skále se totiž během posledních let stalo doslova „mekkou“ evropských kaprařů, kteří se na toto místo (i přes ne zrovna přátelská pravidla pro lov kaprů) často a rádi vrací.

Přesto toto jezero není zdaleka jediným místem, kam můžete za slovinskými kapry vyrazit. Alfie Willingale a Henry Lennon z teamu Nash na následujícím více než hodinovém videu zamíří na neméně zajímavé slovinské jezero a nezapomenou rovněž vyzkoušet ani kouzlo říčního rybolovu v této malebné zemi. Že se budu jednat o výpravu velmi úspěšnou napovídá už skutečnost, že si zde oba kluci zvednou své osobáky.

Komerční sdělení
HODNOCENÍ: 1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z maxima 5 hvězdiček)
Loading...

Chcete-li, můžete přidat komentář: