Úvod Kaprařská videa Video: Úlovek kapra o váze 31,80 kg z Rainbow Lake

Video: Úlovek kapra o váze 31,80 kg z Rainbow Lake

3 810
4

Jezero Lac de Curton (Rainbow Lake) asi není třeba žádnému kapraři dlouze představovat. Jak asi jistě víte, na tomto jezeře poblíž městečka Hostens v jižní Francii, se už chytilo opravdu velké množství nádherných kaprů. V následujícím videu se můžete podívat na 2 týdenní výpravu teamu Mišel Zadravec Carp Baits, kteří zde za tuto dobu měli celkem 48 záběrů a 41 ulovených kaprů o váze od 18 do téměř 32 kg. Největší rybou byl lysec 31,80 kg, kterého je možné spatřit hned na začátku filmu. Celé video trvá přes 18 minut a samozřejmě nechybí ani autentické záběry z jezera, ukázky zavážení a zdolávání obrovských kaprů. Video bylo zřejmě natáčeno na kameru umístěnou na hlavě jednoho z rybářů, a tak je obraz místy trochu chaotický a roztřesený, nicméně i za těchto okolností se mnohdy jedná o vskutku pěknou podívanou…

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p fullHD).

Komerční sdělení

4 KOMENTÁŘŮ

  1. chmelik: To si myslím, že je nereálné. Ještě k tomu na Rainbow Lake, tam je to předpokládám velký problém kvůli těm vázkám.

  2. To je umění seknout kapra dojet si pro něj a pak si ho lodkou odvest na břeh a dělat jaký jsem rybář že jsem zdolal trofejního kapra.

    Tohle pro me neni rybář. A že tam jsou vázky atd. to k tomu patří buď ho dostane na břeh a nebo ne pak se ukazuje kdo je rybář a kdo ne.

  3. Láďa: Takže je lepší ho utrhnout a nechat ho někde zamotaného? Tenhle přístup rybářů nechápu, většina velkých kaprů je přece takto chycena. Na vodě plné vázek je v podstatě nemožné zdolat rybu ze břehu, ono to kolikrát není sranda ani s tím člunem.

Chcete-li, můžete přidat komentář: