Úvod Kaprařská videa Video: Zemplínsky kapor 2022 – film

Video: Zemplínsky kapor 2022 – film

660
0

Závody Zemplínsky kapor jsou bezpochyby největší kaprařskou událostí na Slovensku a každý rok na ní změří své síly více než 50 domácích i zahraničních týmů. Tato soutěž, která má již patnáctiletou tradici, se, jak už její název napovídá, i tentokrát odehrála na vodní nádrží Zemplínská Šírava.

Lov kaprů na této přehradě můžeme právem považovat za jednu z extrémních kaprařských výzev. Klade vysoké nároky zejména na fyzickou a psychickou připravenost závodníků, stejně tak jako na jejich vybavení a materiální zabezpečení.

Zemplínsky kapor prošel poměrně složitým vývojem a v jeho začátcích často o vítězi tohoto závodu rozhodovalo doslova pár ryb a na mnoha lovných místech nebylo nic neobvyklého sedět týden bez záběru. Toto je však naštěstí za námi a Šírava se postupem času stala jedním z nejlépe zarybněných revírů na Slovensku.

Vy si tak během následující téměř dvouhodinové reportáže z aktuálního ročníku závodu můžete v klidu a v teple svého domova vychutnat na úlovky bohaté klání, které se odehrává ve znamení benzínových motorů a dalekých vyvážek.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: