Úvod Kaprařský trh Vozík Delphin CrossTRAQ

Vozík Delphin CrossTRAQ

1 697
0

DelphinLuxusní rybářský vozík navržený společností Delphin, pomocí kterého na své místo přepravíte vše potřebné k lovu. Základ konstrukce je tvořen extra pevnými železnými trubkami s hranatým profilem a délkou strany až 22 mm. O tom, že unese opravdu velké množství výbavy, tedy nemusí být žádná řeč.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vozík Delphin CrossTRAQ koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

Velkorysá úložná plocha poskytuje dostatek prostoru i na naložení produktů s velkými transportními rozměry jako jsou lehátka, či křesla. Po bocích je vozík opatřen masivními bočnicemi, které se postarají o to, že všechny naložené věci zůstanou na svém místě. Přední bočnice je dokonce vyvýšená, a tak ještě lépe zabraňuje pohybu naložených věcí. Přispívají k tomu také dva gumové, délkově nastavitelné popruhy dodávané spolu s vozíkem, které umožňují dokonalou fixaci přepravované výbavy. Vozík disponuje velkým, širokým kolem s dezénem, díky kterému si poradíte i při přechodu těžkým terénem, nerovnostmi či blátem. Kolo je ke konstrukci vozíku upevněno pomocí šroubů a po použití jej lze demontovat, což přispívá k menším transportním rozměrům.

Video: Delphin CrossTRAQ

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vozík Delphin CrossTRAQ koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

Nespornou výhodou jsou také opěrné nohy se zajišťovacím pinem, kterými disponuje. Díky nim vozík vždy stabilně stojí na svém místě. Nohy jsou navíc vysouvatelné a osazeny patkami a je tak možné se přizpůsobit terénu a zamezit možnému převrácení vozíku.

Pro ty, kterým by se transportní prostor zdál stále malý, je zde také objemná kapsa s rozměry 50x30x30 cm uchycena přezkami o spodní část konstrukce. Vzhledem k objemu tašky až 45l zde lze sbalit velké množství věcí, které by například byly těžko fixovatelné na vrchu vozíku. K pohodlnému tlačení vozíku byly navrženy dvě rukojeti osazené na konci gumovým madlem pro lepší úchop. Rukojeti jsou k vozíku podobně jako kolo upevněné šrouby a také je lze po použití vysunout, což usnadňuje transport vozíku ve složeném stavu.

Pokud jste tedy rybář, který vyhledává zajímavá místa, jen těžko dostupné autem, vozík Delphin CROSSTRAQ je pro vás to správné řešení!

Technické parametry:
– Celkové rozměry v rozloženém stavu: 125x70x78cm
– Transportní rozměry: 80x72x20cm
– Rozměry úložné plochy: 80x65cm
– Rozměry postranních bočnic: 66x26cm
– Rozměry přední bočnice: 84×40 cm
– Délka popruhů: 60cm

Cena: 3.867,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: