Úvod Kaprařský trh Vozík Delphin TRAQSTER

Vozík Delphin TRAQSTER

537
0

DelphinRybářský vozík Delphin TRAQSTER je neocenitelným pomocníkem v případě, pokud se vaše lovné místo nachází v autem nepřístupném terénu. Díky svým kompaktním rozměrům zabírá při transportu minimální prostor, přesto však s přehledem odveze potřebné množství rybářské výbavy na časově kratší vycházky.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vozík Delphin TRAQSTER koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

Jeho konstrukce je tvořena pevnými železnými trubkami s kruhovým profilem o průměru 16 mm. Díky tomu unese opravdu solidní váhu a můžete tak na něj naložit tolik výbavy, kolik se vejde. Po bocích jsou osazeny dvě vyklápěcí bočnice, které ještě rozšiřují úložnou plochu a také slouží k lepší fixaci přepravovaného sortimentu.

Vozík disponuje dvěma širokými koly s dezénem, která umožňují přechod i těžkým terénem, nerovnostmi či blátem. Vzhledem k jeho menším rozměrům nebude problém projít ani hůře průchozími, zarostlými stezkami. Tažení vozíku zpříjemní měkká EVA pěna umístěná na rukojeti. Rukojeť lze výškově nastavit pomocí dvou šroubů, a tak si ji každý uzpůsobí podle představ.

Video: Delphin TRAQSTER

NEPŘEHLÉDNĚTE: Vozík Delphin TRAQSTER koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

V základu k vozíku dostanete dva gumové popruhy s masivními plastovými háky. Délku popruhů je také možné upravovat podle potřeby. Jejich použitím se minimalizuje možnost nechtěného pádu přepravované výbavy z vozíku na zem. Popruhy také oceníte ve složeném stavu vozíku, kdy ho s nimi dokonale zafixujete a nebude tak docházet k svévolnému rozevírání.

Delphin TRAQSTER jistě překvapí svými kompaktními rozměry a schopností přepravit množství věcí potřebných k lovu, což z něj činí velmi praktický produkt v situacích, kdy by bylo přenášení výbavy na lovné místo hotovým utrpením.

Technické parametry:
– Celkové rozměry v rozloženém stavu: 105x57x55cm
– Transportní rozměry: 60x33x15cm
– Rozměry úložné plochy: 40x58cm
– Rozměry bočnic: 28x14cm
– Délka popruhů: 60cm

Cena: 1.671,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: