Úvod Oznámení Výherce soutěže o lovecké kalhoty Cabela’s

Výherce soutěže o lovecké kalhoty Cabela’s

882
3

V termínu od 9.11. do 10.12.2012 včetně měli možnost všichni registrovaní uživatelé kaprařského fóra, soutěžit o nepromokavé lovecké kalhoty Cabela’s Dry-Plus® Space Rain™ v hodnotě 3.550,- Kč. Podmínky soutěže jsme zveřejnili v článku: Soutěž o lovecké kalhoty Cabela’s (HFOshop.cz).

Nepromokavé lovecké kalhoty Cabela's Dry-Plus® Space Rain™
Nepromokavé lovecké kalhoty Cabela’s Dry-Plus® Space Rain™

Do soutěže byli zařazeni všichni ti, kteří splnili všechny podmínky soutěže, které jsme zveřejnili v soutěžním článku. Podmínky soutěže nesplnili pouze následující uživatelé: joz, anajvecer, josef.skerik, Reš, jarda 74 a dejmon. Tito uživatelé byli vyřazeni (příště prosím dávejte větší pozor při čtení pravidel). Většina z vás po registraci dosud nenapsala žádný příspěvek do kaprařského fóra, a to bylo podmínkou.

Soutěž byla dnes zpracována a nezávislou službou Náhodně.cz byl náhodným výběrem vybrán vítěz. Výsledek si můžete ověřit jako vždy na oficiální stránce této soutěže, stačí kliknout na ověřovací pečeť níže:

Vítězem soutěže je uživatel: toorek, kterého budeme kontaktovat. Gratulujeme a přejeme, aby mu výhra dobře sloužila! 🙂

Cenu do této soutěže poskytl internetový obchod HFOshop.cz. Děkujeme!

HFOshop.cz

Komerční sdělení

3 KOMENTÁŘŮ

  1. No tak to je mazec! Druhá soutěž, které jsme se zúčastnil, a opět úspěch. Díky!!!

  2. Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing, která se koná v Praze od 24. 1. 2013 do 27. 1. 2013. For Hunting, For Fishing nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro lovce, myslivce a rybáře. Součástí veletrhu je kulturní a doprovodný program.
    Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For FishingProdukty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing

    Zboží značky Cabela’s prezentuje na Zahradě Čech partnerská firma Ing. Roman Jelínek, Ph.D. – Poradenství – Služby – Velko a maloobchod.

Chcete-li, můžete přidat komentář: