Úvod Oznámení Výsledky soutěže o pruty Prologic

Výsledky soutěže o pruty Prologic

572
0

Výsledky soutěžePokud pravidelně sledujete kaprařský portál LovKapra.com, určitě jste zaregistrovali soutěž o pruty Prologic (viz. podrobná recenze), která dle námi zveřejněných podmínek skončila 20.4.2013.

Do redakce nám od vás přišlo poměrně velké mmnožství pěkných článků a příspěvků. Museli jsme si vyčlenit spoustu času, abychom všechny vaše články pečlivě přečetli a vyhodnotili. Nebylo pro nás úplně jednoduché vybrat ty nelepší články, nakonec jsme se však shodli na následujících dvou článcích, jejichž autoři obdrží každý po jedné kaprové děličce:

Výherce prutu Prologic C2 Carp: Michal Veselý za článek: Magické Labe

Výherce prutu Prologic C1 Carp: Vlado Soviš alias V.S. za článek: Lov kaprov pomocou method feedroveho krmítka

Články těchto dvou autorů budou velmi pravděpodobně otištěny v květnové KaproMánii (podle toho, zda to stihneme, budeme se však snažit). Výhry budou naší redakcí zaslány poštou, a to v pondělí 29.4.

Prologic C2 Carp - produktové foto z katalogu
Prologic C2 Carp (12 ft 2,75 lbs verze, 2 díly)

Produktové foto z katalogu
Prologic C1 Carp (12 ft 3 lbs verze, 3 díly)

Oběma výhercům gratulujeme!

A vy ostatní nezoufejte! Vaše články a příspěvky určitě nepřijdou nazmar, postupně je zveřejníme buď v časopisu a nebo vydáme na LovKapra.com. Jakmile to bude možné, opět vyhlásíme novou soutěž o další hodnotné ceny. Vyhrát tedy můžete třeba hned příště!

Poděkování patří úplně všem za účast a také firmě VM Feichtinger spol. s r.o. – www.vmfish.cz za poskytnuté ceny do soutěže.

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: