Úvod Oznámení World Carp Classic 2021 – magická hranice 30 kg konečně prolomena!

World Carp Classic 2021 – magická hranice 30 kg konečně prolomena!

623
0

Tento týden se na známém francouzském jezeru Lac de Madine uskutečnil již 23. ročník populárního kaprařského klání s názvem World Carp Classic. Představilo se na něm více než 100 týmů z 28 různých zemí, které mezi sebou po dobu 114 hodin bojovaly o nejprestižnější kaprařskou trofej současnosti. Závod jste měli možnost sledovat také prostřednictvím našeho webu a facebooku v podobě on-line přenosu v podání týmu ve složení Josef Dytrych, Martin Underwood a Dirk Huyskes.

World Carp Classic zavítal na Madine již po dvanácté v jeho historii. Není divu, neboť toto jezero je pověstné především vysokým váhovým průměrem ulovených ryb, což k jeho břehům láká rybáře ze všech koutů světa. Do závodu se jako tradičně každému týmu započítávaly 3 největší ryby. Po loňském úlovku lysce o váze 29,8 kg se i letos zraky všech upínaly k tomu, zda bude během závodu konečně prolomena magická hranice 30 kilogramů.

Madinský lysec o váze 30,4 kg.

A tentokrát se poslední noc závodu historie WCC skutečně přepisovala, když se týmu ve složení Artur Butynski, Adam Zawistovski a Robert Jakimiuk podařilo ulovit nádherného madinského lysce o váze 30,4 kilogramu! Největší ryba v historii WCC dopomohla tomuto týmu rovněž k celkovému vítězství na 23. ročníku tohoto závodu a to s celkovým součtem 78,4 kg. I na druhém místě stanul polský tým, tentokrát ve složení Mariusz Posmyk, Jerzy Czogalla a Lukasz Skrzypiec s celkovým součtem 68,5 kg. Na třetím místě pak skončili domácí Francouzi ve složení Christophe Passera, Jerome Passera a Romain Combet se součtem 64,1 kg. Nejlepší český tým ve složení Jaroslav Randus, Roman Holub a Petr Špalek skončil se součtem necelých 50 kg na velmi pěkném 10. místě.

Vítězové 23. ročníku World Carp Classic.
Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: