Úvod Oznámení Závody Stairs 2 Hell ve znamení velkých ryb

Závody Stairs 2 Hell ve znamení velkých ryb

461
0

Tento týden se na Novomlýnské nádrži uskutečnil již 5. ročník kaprařských závodů s názvem Stairs 2 Hell. Každoročně se jedná o největší kaprařskou soutěž na území České republiky a také o jeden z největších kaprařských závodů Evropy. O vítězství pod pálavskými vrcholy tentokrát bojovalo v náročných podmínkách celkem 100 týmů. Do závodu se se jako tradičně každému týmu započítávaly 3 největší ryby.

Novomlýnská nádrž se nachází v nejteplejší oblasti naší republiky a nalézají se zde značné zásoby přirozené kapří potravy, takže tu v posledních letech o velké kapry není nouze. Každoročně se spekuluje, zda se nějakému týmu během závodu podaří ulovit kapra přes 30 kilogramů, cožse zatím nikomu nepodařilo. Letos však tato hranice zůstala nepokořena opravdu o kousek, když se polskému týmu SONIK SPORTS & EKO BAITS povedlo ulovit šupináče o váze 29,82 kg.

Podobně jako na WCC ve Francii také na tomto závodě stanul tým, kterému se povedlo ulovit nejtěžší rybu, také na 1. místě celkového hodnocení. Tabulku opanoval se součtem 74,41 kg. Na druhém místě skončil domácí tým UFO FISHING se součtem 71,01 kg a třetí místo obsadil domácí tým CARP ONLY 2 se součtem 70,45 kg.

Vítězové 5. ročníku Stairs 2 Hell.
Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: