Úvod Kaprařský trh Zprávy z kaprařského trhu (srpen)

Zprávy z kaprařského trhu (srpen)

1 220
0

Ani během července jsme nelenili a zjistili akční nabídky od firem na měsíc srpen. Jejich přehled si můžete jako obvykle prohlédnout v tomto článku.

Sada hlásičů M1500 Wireless 2+1 a 3+1

mivardi-logoNová generace hlásičů MIVARDI v moderním „slim“ designu a praktickým napájením AAA bateriemi. Použití nabíjecích AAA baterií s velkou kapacitou v kombinaci s minimální spotřebou energie hlásičů M1500 zajišťuje extrémní výdrž celé sady. Hlásiče jsou vybaveny regulací hlasitosti včetně tichého režimu, regulací tónu a citlivosti. Díky technologii MIVARDI MOTION DETECT PRO nabízejí až dvojnásobnou citlivost oproti běžným hlásičům v této kategorii. Součástí je i senzor okolního světla, který spíná úspornou poziční LED diodu. Samozřejmostí je konektor pro připojení swingeru, pogumovaný povrch hlásiče i voděodolná krycí vrstva elektroniky.

Přijímač je vybaven regulací tónu i hlasitosti (včetně tichého vibračního režimu) a umožňuje automatické párování s hlásiči řady M1500. Dosah přijímače je ve volném prostoru cca 100m.

kufr-2-1

Sada 2+1: 1.891,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu

kufr-3-1

Sada 3+1: 2.461,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Signalizátor záběru Carbonic SQ – 1 + 1 ZDARMA!

inrybareni.czVoděodolný před deštěm a případným pádem do kaluže. V žádném případě jej nesmíte nořit do vody. Záběr ryby signalizují dvě LED diody společně se zvukovým tónem. Čtyři úrovně regulace tónu a hlasitosti.

Signalizátor je napájen z 12-ti V baterie typ 23A, která však není součásti balení. Signalizátor je zabalen v plastovém pouzdru.

hlasic

Cena 1+1 zdarma: 499,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Podložka pod kapry 65×100 cm

inrybareni.czKvalitní podložka na feeder nebo kaprařinu, která je velmi lehká a skladná. Bez obav na ní můžeme položit všechny ryby. Podložka na ryby se velmi snadno rozloží a nebo zpátky složí. Pokud je zašpiněná, stačí na ní nalít proud vody a je opět čistá a připravená na další úlovky. Tato podložka na ryby rovněž poslouží i jako sedátko pro odpočinek. Rozměry podložky jsou 65 x 100 cm.

podlozkapodlozka2

Cena: 279,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Prut Red Star dělený 3,30 m / 2,5 lbs – AKCE 1+1 ZDARMA!

inrybareni.czRed Star Carp je nová série kaprových prutů, kdy při jejich výrobě byly použity kvalitní blanky a tím získaly pruty rychlou a dynamickou akci. I když mají pruty větší hrubost, tak mají velmi nízkou váhu (prut délky 330 cm má váhu pouze 360g). Pruty umožňují náhozy na velké vzdálenosti, bez použití velké síly. Pruty mají pěkný estetický design, kdy blanky jsou v černé barvě a povrch prutu je matný.

pruty-red

Cena 1+1 ZDARMA: 1.399,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Signalizátory záběru s příposlechem DOC

DOC FishingSignalizátory záběru s bezdrátovým příposlechem přináší nové standardy v signalizátorech. Sada 3+1 obsahuje: 1x kufřík, 3x signalizátor, 1x příposlech, 3x baterie 9V, 3x baterie 1,5V AAA. Signalizátory se vyznačují dlouhým dosahem – až 200m. Pracovní teplota -30 až +50°C, signalizátory jsou vodotěsné. Mezi další funkce patří – nastavení citlivosti, hlasitosti, tónů, paměťová funkce zapnutí a vypnutí signalizátoru, nastavení vibrace na přijímači, průhledné svítící tlačítko ovládání 8LED a noční kontrolka, kontrolka funkčnosti, výstup pro svítící swingry, zvukové rozlišení tahu a pádu, kontrolka dosahu vysílače (signalizátoru). Jednotlivé signalizáry jsou na příposlechu barevně rozlišeny. Signalizátory i příposlech jsou moderního designu s příjemným pogumovaným povrchem černé barvy. Nové zboží je potaženo ochrannou fólií. V nabídce sady 2+1, 3+1, 4+1.

3-sadaprijimacvysilac

Cena za sadu 2+1: 2.490,- Kč

Cena za sadu 3+1: 2.790,- Kč

Cena za sadu 4+1: 3.190,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


U KapříkaObě křesla značky JAF Capture s anatomicky tvarovanou matrací v provedení světle a tmavě zelené barvy, mají nově tvarovaný a zesílený polohovatelný kloub se super rychlým nastavením opěradla. Všechny čtyři nohy jsou teleskopické, vybavené spolehlivou aretací a patkami proti zaboření. Konstrukce jsou velmi stabilní, překvapivě lehké a velmi pevné.

křesla

Křeslo Absolute (obj. č. 5044)
Aktuální cena: 1.899,- Kč
Původní cena: 2.299,- Kč
Obrovské luxusní rybářské křeslo
Nosnost 160kg
sedák – š.: 55cm, d.:50cm
opěrka- š.:58cm, v.: 65cm
Hmotnost: 6kg

Zobrazit produkt v e-shopu

Křeslo Fascination (obj. č. 5042)
Aktuální cena: 1.699,- Kč
Původní cena: 2.199,- Kč
Luxusní, pohodlné křeslo.
Nosnost 140kg
sedák – š.: 45cm, d.:45cm
opěrka- š.:54cm, v.: 60cm
Hmotnost: 5,2kg

Zobrazit produkt v e-shopu

Možné zakoupit u Vašeho prodejce rybářských potřeb, v kamenné prodejně U kapříka, OD Vysočina, Solní 1924, 39301, Pelhřimov, na www.ukaprika.cz nebo na e-mailu: obchod@ukaprika.cz.


Háček Owner s lopatkou TYP 50556

ZicoVelmi tenký háček s lopatkou, určený pro příznivce plavané a feedrového rybolovu. Na ramínku je háček opatřen jedním mikroprotihtrotem, který omezuje sjíždění nástrahy (např. kostní červ…). Háček má hnědou barvu a dodává se ve velikostech 6 až 10.

image001image002

Cena: 44,- Kč

Zobrazit produkt v e-shopu


Děkujeme vám, že nakupujete u našich inzerentů a podporujete tím i provoz magazínu LovKapra.com. Příští kaprařský trh vyjde opět na začátku dalšího měsíce. Přejeme všem příjemně strávené chvíle u vody a přívětivé letní počasí pro lov kaprů!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: