Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012 Re: Úlovky a výpravy v roce 2012

#258872
superweb
Účastník

    No ja letos zacal celkem dobre. Napred jeden malinkatej zapomenutej nerevir, kam jsme chodili par dni po sobe na par hodin. Krasnej malej rybnicek, na kterym jsme kdysi chytavali vsechny mozny druhy ryb od linu pres cejny a pekny okouny az po kapriky. Pak jsem na nej na par let zapomel a asi pred 4 lety si vzpomel. Bohuzel se ukazal jako bez slusne ryby, nepocitam-li male ploticky. Tak jsme zasli na jinej malej rybnicek, kde je dodnes kapr tak premnozeny, ze poradne neroste. Cerenem jsme nachytali cca 100ks kapriku kolem 20-30cm a prevezli je na nasi zapomenutou vodu. S celkem klidnym svedomim, ze jsme provedli neco, co se uplne nema, ale co by mohlo obema vodam pomoci, jsem na zapomenutej rybnicek opet zapomel. Az letos zacatkem dubna me tam vytahnul kamarad, se kterym jsme tam kdysi chytavali. A svete div se, z tech prcku jsou krasni dorostenci kolem 50-60cm 🙂 Snad tam vydrzi..
    P.S. Nekamenujte me za chybejici podlozku, cekal jsem ze kapry uz nekdo opet “zamrazil” a ze jdu v lepsim pripade na ploticky, takze podlozku jsem k feederu nebral..Bylo mokro a na brehu stravil max minutu, tak snad mu to neublizilo.

    No a ted v nedeli jsem se vratil z castecne rybarske 14 denni dovolene v polabi, kterou podnikame kazdy rok touto dobou. Letos jsme byli jen 2 rybari a krome snad stovky kapriku mezi 50-60cm na ruznych tunich a piskovnach se na me oblibene piskovne podarilo i 9 supinacu 70+, max. mel tusim 74cm. Nic co by stalo za vazeni, ale na zacatek sezony dobry.. Fotky ma kolega ve fotaku a ten jeste tento tyden pokracuje v dovolene..tak pozdeji neco vyberu.

    Az se zas trochu otepli, je na case vyrazit na amury.. Nasel jsem si novou lokalitu kde par kousku k metru asi je 🙂