Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 173 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Xylo a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 174)
  • Autor
    Zápisy
  • #258735
    tatnda
    Účastník

      [quote=”V.S.”]Tu mas jedneho 72cm supinaca z minuleho tyzdna.Bol som s bratom len tak na par hodin pri vode a bratovy sa zadarilo.Chytil hned dvoch a ja ani supinu 😀 Inak nenormalne fukalo, mozno aj to prispelo v tym ulovkom.
      Paráda,gratuluji,už se těším k vodě

      #258756
      basnak
      Účastník

        Zdarec, urval jsem se na jednu nočku na svou první letošní chytačku na řeku a tak hlásím “svého prvního letošního říčního kapříka”. Nedosahuje velikosti, kterou bych sice “trápil” před fotoaparátem ale potěšil jako PRVNÍ. Celkem jsem měl dva záběry, ale druhý se vyříz kvůli vázce.

        #258765
        Fit
        Správce

          basnak: Tak to gratulace… 😉. Podivej se na me, ja prave pisu z mobilu z vypravy, od soboty ani potah od ryby. Tata to same. Tak snad se to jeste do soboty zlomi a neco prijde. Byl jsem krmit a bublinky jsou videt, tak asi neco na krmnem fleku bude, ale je to obrovska voda… Uvidim no, hlasili velke otepleni a zatim je tu cim dal vetsi zima 😀.

          #258767
          basnak
          Účastník

            Fit: A to jsem ti chtěl psat jak vám to jde. Tak už to vím. Tož kurňa nevzdávejte to. Pro tyhle případy, kdy ryba nebere a chci udělat aspoň nějaký záběr, nebo chci zjistit jestli je vůbec ryba na krmném místě mám po ruce plovoucí “kapří bombónky” Pineapple & N’Bytric od Vision B. Taky je obaluji v boilie těstě. Ve většině případů to udělá záběr od kapříka. Ale aspoň vím, že ta ryba tam je a sem tam něco zobne. Chce to zkoušet a nenechat se otrávit počasím 😀 😉 Třeba se to zlomí.

            #258768
            Fit
            Správce

              Jo, tak jasne. Zkousime vsechno mozny. Mam tu na testy fluoro pop up od firmy Proline a davam i panacky, na dno, plovku… Mame 4 pruty, tak experimentujeme. Chytame 100m od brehu, hloubka 5-7 metru max. Pevne dno bez vazek. Ale Vranov je tezka voda, chce to asi vyckavat. Ted se rozprselo, zitra ma prijit otepleni 😉. Jsme ale v chate cca 5m od vody, tak pohoda 😉.

              #258775
              dasty carp
              Účastník

                Ahoj všem tak už jsem doma))))Promočený až do morku kosti,ale stálo to za to.K vodě jsem jel jen na 24 hodin a co jsem zažil je opravdu sen,Za tu dobu sem udělal 7 kapříků z toho 4kapři byly 19,80kg,15kg,14kg a 11,80kg zbytek byl od 60do 70cm.Opět famozně jezdilo BikMik-BikS v dipu toto je pecka))

                #258776
                dasty carp
                Účastník

                  Jinak všem uspěšným lovcům velká gratulace,, 😉

                  #258777
                  Fit
                  Správce

                    dasty carp: Wow, tak to je úžasný 😯 . Velká gratulace, za 24 hodin 😎 . Jen tak dál, to jsi začal fakt dobře 😉 .

                    Jinak já od soboty na Vranově s tátou a pořád oba bez záběru 🙄 . Už asi nic nevymyslíme, kapři tu snad nejsou nebo co 🙄 . Tak ještě dva a půl dne…, kéž by se to ještě rozjelo.

                    #258778
                    Black pepe
                    Účastník

                      Dasty –chlape ako vždy si nas tu priklincoval svojimi úlovkami 😀 velká gratulácia!!! Ja idem v piatok konečne na svoju prvú výpravu tak dúfam že sa niečo podarí 😉 Ostatným tiež gratulujem k úlovkom!!!!

                      #258781
                      basnak
                      Účastník

                        Black pepe: co máš z toho, já už to přestávám chápat, co je možné na normální svazové vodě za takovou chvílu dostat před foťák. Toto zažít u nás, tak jsem týden v lihu a pruty pověsím na hřebík 😆
                        Dasty: samozřejmě veliká gratulace 😉

                        #258787
                        Fit
                        Správce

                          Zdarec,
                          tak už jsem se vrátil z týdenní výpravy na Vranov. Takže je to můj nový osobní rybářský rekord, a to 7 dní bez záběru od kapra 😆 . Vážně nefungovalo vůbec nic. Byl jsem tam s tátou a ten taky čistou nulu. Velká voda, krmili jsem celkem hodně, ale absolutně bez záběru. Tak jsem si aspoň otestoval novej příposlech a hlásiče (ovšem nikoliv při opravdových záběrech 😆 ).

                          Ale vůbec to nechápu, že nebyl ani jeden jedinej záběr. Na Vranov už asi nikdy nepojedu, pro mě je to zakletá voda 🙄 .

                          Tak aspoň pár fotek z telefonu… Co se týká chaty a ubytování, tak vážně luxus, přímo u vody a veškerý komfort včetně dobré lodě a pontonu na vodě. Jenom jsem usnul na slunci a spálil si půlku ksichtu, takže vypadám jak slávista 😆 😆

                          Koncem května jedu týden na Lužnici, tak doufám, že už budou i nějaké úlovky a nebude to zase takový propadák 🙄 .

                          #258788
                          zadar
                          Účastník

                            Fit Kdyby jsi byl starší, tak by ti mohli říkat jako mě, smolnej dědek. Já letos jak se objevím na rybách tak to hned přestává brát, ale nejenom mě, ale i všem okolo 🙁 Ale 13.5. jedu na Labe na 6 dní a tam to určitě prolomím.

                            #258789
                            Fit
                            Správce

                              zadar: Co se dá dělat 😉 . Jdeme dál a určitě to prolomíme. Já té Lužnici taky věřím, zatím jsem tam vždycky nachytal, i když tentokrát jedu do jiného místa. Loni se tam prý chytl 16kg kapr. Ale záleží na víc věcech, jaká bude voda atd. Tak držím palce i Tobě 😉

                              #258796
                              Black pepe
                              Účastník

                                [quote=”Fit”]zadar: Co se dá dělat 😉 . Jdeme dál a určitě to prolomíme. Já té Lužnici taky věřím, zatím jsem tam vždycky nachytal, i když tentokrát jedu do jiného místa. Loni se tam prý chytl 16kg kapr. Ale záleží na víc věcech, jaká bude voda atd. Tak držím palce i Tobě 😉

                                Zdar Fite,,ja som dopadol podobne ako ty a to som chytal na 4.prúty a na miestach ktoré poznám…ale nevadí ako píšeš ideme dalej 😀 😀 😀

                                #258797
                                Fit
                                Správce

                                  Black pepe: Tak to je fajn 🙂 . Jsem rád, že je na tom taky někdo podobně a všichni nejsou jako dasty, kterej si chytá dvacítky během 24h lovu 🙂 😉 . A jasně, jdeme dál, teprve začátek sezóny 😉 .

                                  #258827
                                  Fit
                                  Správce

                                    Tak jsem dneska vyrazil s tátou na 3 hoďky na rybník. Zkusil jsem tam hodit neutrálně vyvážené boilies 16mm o příchuti scopex-tygří ořech a hned asi po 20 minutách tento lyseček 🙂 😉.Tak jsem si aspoň malinko spravil chuť po tom Vranově 😆 . Po týdnu bez záběru potěšil i tento dorostenec, tak to sem musím dát 🙂 . Táta chytil něco podobného a pak ještě jednoho vypnul při zdolávání. Jenom pak přišla bouřka jako kráva a taky jsem nasadil pláštěnku a byl jsem rád, že jedu zase domů 🙂 .

                                    #258858
                                    Fit
                                    Správce

                                      Dneska na 5 hodin u rybníčku. Za tu dobu 6 kaprů na břehu a 2 se nám vyháčkovali. Většinou kapříci kolem 50 cm. Výborně fungovalo opět tzv. Balanced Boilies od Carp Zoom, který jsem zkoušel. Jenom průběžná montáž s 40g feederovým krmítkem a 20cm návazec s 16mm boilie scopex-tygří ořech 😉 . Konkrétně toto: http://www.carpzoom.cz/produkty/balanced-boilies

                                      Za foto snad stál možná tento tatíkův 65cm šupináč 🙂 . Foceno zase jenom mobilem… Trochu zase pršelo, ale jinak docela dobrý… 😉

                                      #258860
                                      hinterfisch
                                      Účastník

                                        Ahoj, tak jsem se dostal po par kaprech kolem 60cm na větší rybu, kterou jsem chytil na boilies vlastní receptury tak dvojí rados.
                                        80cm 9,5Kg. Jinak všem ostatnim gratulace.

                                        #258861
                                        Fit
                                        Správce

                                          hinterfisch: Tak ten je pěkněj, velká gratulace, jen ta dál! 😉

                                          #258872
                                          superweb
                                          Účastník

                                            No ja letos zacal celkem dobre. Napred jeden malinkatej zapomenutej nerevir, kam jsme chodili par dni po sobe na par hodin. Krasnej malej rybnicek, na kterym jsme kdysi chytavali vsechny mozny druhy ryb od linu pres cejny a pekny okouny az po kapriky. Pak jsem na nej na par let zapomel a asi pred 4 lety si vzpomel. Bohuzel se ukazal jako bez slusne ryby, nepocitam-li male ploticky. Tak jsme zasli na jinej malej rybnicek, kde je dodnes kapr tak premnozeny, ze poradne neroste. Cerenem jsme nachytali cca 100ks kapriku kolem 20-30cm a prevezli je na nasi zapomenutou vodu. S celkem klidnym svedomim, ze jsme provedli neco, co se uplne nema, ale co by mohlo obema vodam pomoci, jsem na zapomenutej rybnicek opet zapomel. Az letos zacatkem dubna me tam vytahnul kamarad, se kterym jsme tam kdysi chytavali. A svete div se, z tech prcku jsou krasni dorostenci kolem 50-60cm 🙂 Snad tam vydrzi..
                                            P.S. Nekamenujte me za chybejici podlozku, cekal jsem ze kapry uz nekdo opet “zamrazil” a ze jdu v lepsim pripade na ploticky, takze podlozku jsem k feederu nebral..Bylo mokro a na brehu stravil max minutu, tak snad mu to neublizilo.

                                            No a ted v nedeli jsem se vratil z castecne rybarske 14 denni dovolene v polabi, kterou podnikame kazdy rok touto dobou. Letos jsme byli jen 2 rybari a krome snad stovky kapriku mezi 50-60cm na ruznych tunich a piskovnach se na me oblibene piskovne podarilo i 9 supinacu 70+, max. mel tusim 74cm. Nic co by stalo za vazeni, ale na zacatek sezony dobry.. Fotky ma kolega ve fotaku a ten jeste tento tyden pokracuje v dovolene..tak pozdeji neco vyberu.

                                            Az se zas trochu otepli, je na case vyrazit na amury.. Nasel jsem si novou lokalitu kde par kousku k metru asi je 🙂

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 174)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.