Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012

• Toto téma obsahuje celkem 173 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Xylo a poslední změna proběhla před 9 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 174)
  • Autor
    Zápisy
    Fit
    Správce

Taky jsem hodněkrát četl v článcích, že skoro všichni doporučují na jaro sladké příchutě, ale už jsem četl i o opaku a sám jsem taky nachytal i na masové příchutě. Ale jak jsem psal, na jaře mám hodně rád ten Scopex já osobně 😉 . Záleží to na víc věcech…, jinde může fungovat něco jiného atd… Na obojí se dá chytat celoročně, záleží na složení té směsi atd, každý si to musí ozkoušet sám.

Tak od toho MikBaits zkus třeba tu Brusinku, jen doufej, že na to nebudeš tahat jednoho tlouště za druhým 🙂 . Ale v tomhle Ti nepomůže na řece ani ta masová příchuť 🙂 . Jedině pak prodloužit vlas nebo dávat dvě koule. Každopádně hodně štěstí! 😉

Weider
    Účastník

Byl jsem dnes nakoupit krmení, jelikož se jede už v pondělí. Nakonec jsem koupil 3kg kukuřice, 5kg LK Baits Euro Economic 18mm přichuť Sweet Pineapple a plovoucí boilie od Mikbaits příchuť Pikantní Švestka 14mm. Také jsem koupil tenčí pletenku Sema Invisible 15lb a nové menší boilie háčky od KORDA (KAPTOR KURV SHANK) velikost 6. Tak doufám, že se zadaří 🙂

Fit
    Správce

Jo, tak to by mohla být dobrá volba. Pokud trefíš správné místo, tak snad pořádně zachytáte 😉 . Hodně štěstí! Poslal jsem Ti SZ ohledně té kukuřice, jak jsi se ptal 😉 .

Tak , nedalo mi to a po dlhom čase som sa vybral štvrtok na ryby Skušal som compot , jahodku ,,ale bez odovzy , nakoniec som sa nas*al a dal som tam to čo mi fungovalo najlepšie minulú sezonu ale v podstatne teplejšej vode ! Spravil som dva zábery ,ale skončilo to 1:1 , avšak čo ma trápi , druhá ryba bola krajšia , no ale tú som nezdolal ! Ale kombinácia Nutric-u + Fluoro pop up ananás funguje skvele aj v studenej vode

Fit
    Správce

MartinLK: Gratulace, pěknej do začátku! 😉

Já byl dneska na tři hodinky s tátou a ani potah 🙂 , ale za to mi proběhla srnka asi 2 metry za zády (vyplašil ji vlak). Tak jsem byl rád, že mi to nevzala i s prutama, to bych z toho měl třísky 😆 .

Fit
    Správce

Tak v sobotu vyjíždím na týden na Vranovskou přehradu, tentokrát úplně do jiných míst, než jsem jezdil dříve. Beru s sebou na otestování i nějaké pro mě úplně nové boilies od firem BBR a Proline (viz.: http://www.superboilies.cz/produkt-1/ ), tak jsem zvědavej a snad budou nějací kapři trochu při chuti. Zítra začíná balení věcí 😎 . Případně pak dám i nějaké fotky, jestli se něco podaří 😉 .

A co vy ostatní, letos zatím žádné úlovky? Nikdo se tu ani nechlubí zatím letos pořádně… 🙂

Fosgen
    Účastník

Tak aby to tu trochu ožilo 😉 o Velikonocích jsem byl aspoň na pár nocí na řece a musím říct, že s počtem záběrů jsem byl nadmíru spokojen a vzhledem k tomu, jaké bylo počasí a kolik měla voda stupňů mi ani nevadilo, že ulovené ryby měly k trofejním velikostem hodně daleko. Mě se povedlo 8 kaprů 60 – 70cm, nejlepší cca.7kg a 4 záběry jsem neproměnil. Kamarád co byl se mnou měl záběrů trochu míň, ale zase to doháněl velikostí a chytil největšího kapra výpravy 9,5kg. Zažili jsme asi všechno teplo,zimu,mráz,sněžení, déšť, vítr i bezvětří … ,ale bylo tam stejně krásně … přeju hodně úspechů všem v nové sezoně !!!

Záběry převážně na TCF WinterWind ananas

Fit
    Správce

Fosgen: A tak to je pěkné, gratulace! 😉 Ten sníh paráda… Doufám, že se taky něčím pochlubím 🙂

Ešte prídávam nejaké ryby chytene pred Velkou Nocou ! Madarsko / Jursky kapor , krásna voda cca 40ha , neskutočný relief dna , členite , jeden 3ha ostrov , druhy maly ale pod vodou , avšak pri 11stupnoch nebolo vobec lahke dostat rybu ! hrozne sa menilo počasie ! jeden den 25 stupnov na druhy den ráno snežilo , fučal silný vietor ! Aj ked sme zo všetkých slovenských aj madarských rybárov , ktorých bolo neurekom a aktivita bola dosť slabá , pochytali najviac !
    Skvele fungoval SPICE SHRIMP , NUTRIC acid+ pineapple , compot nhdc pop up+caviar fruitsv 😈

lysec na Nutric +pineapple

SPICE SHRIMP bodoval na 1ku

už bolo aj lepšie počasie , ale den pred odchodom 🙂

15,5kg

Ježiš ospravedlnujem sa FIT , že som nedal fotky do jedneho prispevku , som pomatený forom Slovenskeho rybára ! 😀 fakt sorry

Fit
    Správce

[quote=“MartinLK“]Ježiš ospravedlnujem sa FIT , že som nedal fotky do jedneho prispevku , som pomatený forom Slovenskeho rybára ! 😀 fakt sorry
    To máš jedno 😉 . A jinak velká gratulace, to jsou pěkné ryby, jen tak dál!!! 😉

basnak
    Účastník

Zdravíčko chlapi, gratuluji vám k úlovkům a krásným fotkám. Taky bych mohl podat report z mých výprav. Začátkem jsem chodil na krátké vycházky na jednu malou vodu, ale ještě jsem tam nedostal ani potah na červíky, ani nevím jestli tam něco plave, ale voda je to pěkná. Další několika denní výpravu jsem byl s Comitym objevovat pro nás nový revír. Nějaké menší kapry od… do 55cm jsme nachytali a zahájili jsme tak novou sezónu.
    No a poslední má krátká výpravička byla na domácí vodě, kde jsem zužitkoval své poznatky a věnoval se místu, které jsem objevil minulý rok v zimě. Celkem jsem z něho udělal 5 záběrů a tady posílám jednoho šupíka na krvavou vanilku 🙂 😉

Fit
    Správce

basnak: Gratulace! To je pěkný 😉. Já jsem právě vytáhl pruty na Vranově a byl zakrmit flek, tak jsem zvědavej, zda se něco za týden povede 🙂.

zadar
    Účastník

Já by na rybách už několikrát, jenom na krátkou dobu, dopoledne, nebo odpoledne s feederem. Vysloužil jsem si přezdívku smolnej dědek, nejenom že jsem nic nechytil já, ale jak jsem se objevil u vody, přestalo to automaticky brát i všem okolo. Takže moje letošní skore je zatím 2 kapříci tak 35 cm a nějací cejni.

Fosgen
    Účastník

Tak jsem vyrazil na jednu noc, hned večer cca po 45min. krásná jízda na TCF Bond pikantní švestka a byl z toho tento kapřík. Pak už jen cejni a tloušti, ale aspoň tento jeden potěšil …

dasty carp
    Účastník

Ahoj všem,opět jsem byl u vody a to na dva dny.Za tu dobu se mi povedlo udělat asi deset záběru.Z toho na jeden prut který byl přes křoví a zaplavenou trávu, bohužel jsem čtyři ryby vypnul díky zmíněnému zaplavenému křoví(((A za to druhým prutem jsem si vše vynahradil a zdolal pět kaprů z toho dva 10,90kg a 10,70kg,,Zbytek bylo mezi 60-65cm,Skvěle opět makalo Bik-Mik-BikS v ve stejném dipu,,Plus Tygří Semínko Scopex-Játra-Tullamor..
    Dasty

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 174)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.