Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 173 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Xylo a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 174)
  • Autor
    Zápisy
  • #259380

    [quote=”dasty carp”]Díky moc chlape.bylo to super.za tu dobu jsem byl na konci už KO.bolelo mě rameno od kobrovani.Nevyspalost atd..to asi ale každý zná.
    No když tam hrneš 20 kil koulí denně,tak to musí bolet:-)
    To bych válet nechtěl-na tak náročnou výpravu…

    #259381
    basnak
    Účastník

      Ale o tom to je. Když v pravý čas dáš vodě co potřebuje, ona ti to vrátí v podobě kterou požaduješ 😉 🙂 Moudro dne 😆

      #259382

      [quote=”basnak”]Ale o tom to je. Když v pravý čas dáš vodě co potřebuje, ona ti to vrátí v podobě kterou požaduješ 😉 🙂 Moudro dne 😆

      No vono je to taky někdy o tom,jestli dáváš vodě co potřebuje ze zdroje darovaného,nebo jestli si musíš ukoulet např.na 5 dní metrák kulí z vlastních zdrojů…..

      #259384
      Fit
      Správce

        Jenom pro Vaši informaci, v listopadové KaproMánii se objeví otištěné úlovky těchto lidí (byli vylosováni):
        – Panky
        – V.S.
        – basnak
        – Fosgen

        Tito uživatelé kaprařského fóra od nás obdrží i drobný dárek poštou 😉 . Příští losování bude zase za dva měsíce (pokud budou ještě nějaké úlovky). Hlavně své fota do této sekce vkládejte v plném rozlišení (nebo aspoň cca 2-3 mb / 1fotka), abychom pak vylosované mohli vůbec otisknout. Do časopisu potřebujeme kvalitní fotky. Vše si můžete přečíst v pravidlech úplně nahoře (červený text v rámečku). 😉

        #259385
        Fit
        Správce

          Tak jsem teď o víkendu s klukama taky vyjel na kapry 😉 . Počasí nám docela vyšlo, takže se to přes noc dalo dobře přežít 😎 . Protože tu nemáme poblíž žádnou pořádnou svazovku, tak jsme byli nuceni jet na Asuán (byl jsem tam úplně poprvé), chtěl jsem se tam taky podívat 😉 .

          A oproti ostatním se mi zadařilo (kolegové za víkend pouze cca dva tři záběry), od pátku odpoledne do neděle poledne jsem chytil celkem 13 kaprů, z toho všichni přes 70 cm. Většina ale spíš k 80 cm, takže fakt paráda. Kluci vedle mě za celou dobu pouze každý. Všichni to na Asuánu perou na druhou stranu, i my jsme měli člun, takže jsme mohli vyvážet. No ale chytře jsem si zakrmil u našeho břehu cca 30m bokem, kde byla pěkná hrana a šlo to do hloubky, díval jsem se na fotky, jak to tam vypadá vypuštěný 🙂 😉 . No a nakonec z tohoto místo 12 kaprů na jeden prut, v podstatě co nához, to záběr 😉 .

          Většina kaprů chycena na eXpressky monster crab od Mikbaits. Občas jsem to obaloval monster crabem obalovačkou od Tandem Baits (a na to byli i největší kapři). Největší kapr z víkendu 12 kg a 85 cm 😉 . A valnou většinu kaprů jsem chytl v noci, takže jsem toho moc nenaspal. Stálo to ale celkem za to 😉 .

          #259386
          Fit
          Správce

            A tohle byl ten největší, co mi zabral v neděli ráno před odjezdem 😉 – 12 kg a 85 cm

            Ať se ostatním daří a vkládejte fota, ať jen a co koukat! 😉

            #259392
            basnak
            Účastník

              Fit: Tak se nakonec zadařilo 🙂 . Fotky s mlhou mají své podzimní kouzlo a už se těším až zas vyrazím v listopadu smočit vlasce. 😉

              #259393
              Fit
              Správce

                basnak: Jo, to máš pravdu 😉 . Přeju hodně štěstí v listopadu! Já už se asi dostanu jen na pár hodin občas.

                #259398
                Fosgen
                Účastník

                  jedno ráno se salmonem od infinity 🙂))

                  #259400
                  dasty carp
                  Účastník

                    Opět jedna rychlá noc na Labíčku,povedlo se udělat 6 kapříků od 7do 11kg a jeden slušnější 16,20kg .Opět LiveriX ukázal svojí sílu..)

                    #259441
                    Fosgen
                    Účastník

                      tak jsem posledních 10 dní strávil se svým psem Peggynou po českých svazovkách, kdy jsem postupně vystřídal tři revíry a povedlo se nachytat na Kraba od Infinity baits přes 35 kaprů převážně váhové kategorie kolem 6 kil. Dobře fungovala jedna menší kulička obalená boilie pastou a malé PVA s drtí boilies …  😉

                      #259472
                      Fosgen
                      Účastník

                        Krab od Infinity předvedl svoji sílu i ve studené říční vodě a v kombinaci se stejnojmenou pastou se mi během čtyř hodin lovu povedlo vykřesat záběr od tohoto fešáka, jež se stal další rybou 15+ chycenou na tuto nástrahu na svazových vodách ČR v tomto roce 😉 😉

                        #259477

                        Krásné reklamní šoty:-)….Nasadil jsem,sežrali to,vyfotil jsem ….no nekupte to…….Bez toho vlastně oni být nemohou 🙄

                        #259479
                        Fit
                        Správce

                          vilibald: No tak vyraž na svazovku a taky nám sem pošli nějaké reklamní šoty…, rádi se koukneme 😉.

                          #259485
                          jiří kánský
                          Účastník

                            Tak říjnu 2012 jsme s bratrem vyrazily na revír Toušeň . Po dvou dnech zakrmování stále bez záběru,pruty jsme měli asi ve 4.5 metrech.Po těchto 2 dvou dnech ani čudla.Tak jsme se rozhodli že pruty zavezem asi 100 až 150 m k ostrůvkům je tam hloubka asi 2.5 metru a náhle asi po hodině nádhernej šupi 16 kg a poté šupi 14 kg ale stoho to místa jen tito dva kapři celý den pak nic.Opět jsme změnily místo a zase závoz hloubka 6 metrů a tam to začalo jezdit několik kaprů 10 kg 12 kg na rozlučku s výpravou mi přišel nádhernej 18 kg lysec .Letos nebylo kaprů tolik jako loni ale zato odost větší a hezčí už se těším na jaro.

                            #259501
                            basnak
                            Účastník

                              Zdař, tak sem zas hodím jiné fota…

                              #259520
                              dasty carp
                              Účastník

                                Basnak-Krásné chlape velká gratulace,společné foto má něco do sebe))) 😉

                                #259526
                                Fosgen
                                Účastník

                                  tak jsem byl letos asi na poslední vícedenní výpravě opět na řece, bohužel v půlce týdne jsem musel odjet kvůli práci domů, ale i tak se mi za tři dny povedlo nachytat více než 15 kaprů s průměrnou váhou kolem 8 kil a několik větších, kdy největší byl 12,6kg. Dobře mi fungoval opět Krab a do studené vody určený Spearmint od Infinity baits, na toto boilies zabrala i největší ryba výpravy. Boilies jsem obaloval v pastě a přidával malé PVA punčošky.

                                  #259579
                                  Xylo
                                  Účastník

                                    Tak pridam aj ja svoje dva 3naj kapriky tohtorocne.okrem jednej fotky nie su uplne aktualne(august,september),ale tohtorocne.svojho casu,tak 1,5r dozadu asi som tu na fore dostal radu uzitocnych rád,za ktore dakujem a ktore ma o kus posunuli.
                                    Omluvam sa za foto,ale fotene len mobilom a ten najkrajsi,moj osobak,ako na potvoru som nemal u seba mobil s bleskom a tak su fotky katastrofalne,nakolko kolega ma fotil obyc.mobilom,pricom ma osvetloval čelovkou,aby vôbec nieco bolo vidno.Takze fotky biedne,ale nechcel som do rana kapra drzat len kvoli lepsej fotke,radsej som ho pustil,najkrajsie fotky mam v hlave.

                                    #259580
                                    Xylo
                                    Účastník

                                      Tak tu su,snad sa mi to podari dat sem,v net veciach som doslova antitalent:-)

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 174)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.