Úlovky a výpravy v roce 2012

Úvod Diskuze Ostatní fóra Zprávy od vody Úlovky a výpravy v roce 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 173 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Xylo a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 174)
  • Autor
    Zápisy
  • #259319
    Fit
    Správce

      Luba: Pěkný úlovky z té Dešné máš! Gratulace 😉 .

      Tak ten jeseter mě mrzí, že odešel… Když jsem ho chytil já, tak byl v dobré kondici a měl i velkou sílu při zdolávání. Akorát měl uštípnutej ten konec ocasu, ale měl to dobře zahojené. Pouštěl jsem ho šetrně a vše naprosto OK. Tak kdo ví, co se potom stalo (pokud tedy neuhynul ten druhý).

      Jinak ještě bych se letos chtěl na tu Dešnou podívat, aspoň na jednu noc třeba. Máme to v plánu s kamarádem, ale netuším, jestli to vyjde. Snad to půjde. Když jsme tam byli minule, tak tam bylo celkem narváno a to není nic pro mě, mám rád prostor a klid.

      Ostatním gratuluju k úlovkům! Ať se ještě pořádně daří a vkládejte další fota 😉 . Plánuji to tady na fóru ve velmi brzké době malinko upravit a vylosované fotky od Vás se potom budou moci objevit i v časopisu KaproMánie v sekci Zprávy od vody (pokud k otištění dáte samozřejmě souhlas, budou tu zveřejněné podmínky). Pracuji na tom 😉 .

      #259327
      Luba
      Účastník

        Fit: Dík, ryby jsou tam skutečně excelentní. Toho jesetera je vskutku škoda a asi to byl opravdu ten druhý. Chytil jsem ho předpředloni a měl roztrženou pravou přední ploutev. Pak ho chytili letos na jaře a údajně už byl nějaký marodný….

        2009-09-16-019.JPG

        Pokud se ještě chceš na Dešnou podívat, máš na to poslední týden protože pro letos končí. Jestli se bude chytat i příští rok můžeme se domluvit na výpravu, jezdím tam každý rok tak na týden na jaře i na podzim. Je nejlepší přijet v pondělí ráno, to bývá volno a kolikrát jsem tam do pátku i sám, pak najedou víkenďáci.

        #259328
        dasty carp
        Účastník

          „K vodě jsem vyrazil s Tatíkem na jednu noc,už delší dobu nám to nevycházelo časově jet spolu k vodě.Tak aspon jedna noc.Povedlo se nám pár kapříků.Já jich měl pět a samé lysce))Paráda nic velkého,ale člověk si to skvěle užil.Vše jsem opět pochytal na Královského Lososa-Játra.Všem přeji mnoho uspěchů Dasty“

          #259332
          zadar
          Účastník

            Záříjová výprava na Labe, docela zdařilá. Mraky kaprů 80-90 cm 10-15 kg samí šupináči.Vše nachytáno na boiles Hrnkovka prostá. Zadar

            #259340
            dasty carp
            Účastník

              Ahoj,opět jsem vyrazil k vodě s tatíkem a kamarádem,strávil jsem hezké tři dny,které byly až nad očekávání co se počtů záběrů týkalo.Za tu dobu se mi podařilo udělat 19záběrů z toho jsem vypl jen jednu rybu,vše jinak zdoláno.Váha ryb byla od 8 do 13kg,takže super chytačka.Kolegům se bohužel nedařilo vůbec.Tatík měl 4záběry a kamarád jen tři.Jasně bylo vidět že novinka na příští rok LiveriX šlape jak blázen,Až jsem tomu nevěřil co se dělo))))

              #259341
              legio
              Účastník

                Tak po týdnu krmení a chytáni svazové vody kde údajně nic není několik kapříků 50-60 kolegova zatím životní ryba 67 nevážen a vrácen vodě

                #259346
                Panky
                Účastník

                  Ryba nemusí být maximálních rozměru aby nám udělala radost. I menší, krásná a zdravá ryba nam udělá velkou radost. Za tři dny čekání se to vyplatilo. 😛

                  #259354
                  dasty carp
                  Účastník

                    Ze včera na dnešek jedna rychlovka.Celou noc chcalo a chcalo)Povedlo se 5záběrů..Vše nachytáno opět na famozní LiveriX.

                    #259355
                    Fosgen
                    Účastník

                      pár kaprů z posledních dní ulovených na Salmon Infinity od Infinity baits. Loveno jak jinek než na svazové vodě …  😉 😉

                      #259361
                      V.S.
                      Účastník

                        Znovu Slivka vlastnej vyroby.Zima bola poriadna ale oplatilo sa 😀

                        #259362
                        Fosgen
                        Účastník

                          a je to tam … ten pocit se nedá popsat 😮))

                          uloven na řece a zabral na novinku pro příští rok Krab od Infinity

                          #259363
                          V.S.
                          Účastník

                            Fosgen gratulujem. To je hadam najkrajsia ryba aku som za posledne roky videl 😉 .

                            #259364
                            hokej
                            Účastník

                              Poslední týden v záři se povedl tento lysáček. ( omluvte kvalitu fotky )
                              83 cm 14,5 kg na krvavýho kraba.

                              #259365
                              basnak
                              Účastník

                                Zduř borci,gratuluji k parádním rybám, obzvláště Fosgenův řádkáč je výstavní kousek. Opravdu parádní ryba, která by brala přední místa v každé fotogalerii. Gratulace chlape
                                Já momentálně můžu tak akorát hltat vaše parádní kapry, protože u nás jsou hájení a řeku máme vypuštěnou. Ale ještě před hájením jsem podnikl poslední výpravy na kterých se povedlo pár kousků. Největší radost mi udělal šupináč, kterého jsem poprvé a naposledy ulovil před 4 roky, po tu dobu se mi vyhýbal na plné čáře až doposud, kdy neodolal mé letošní jedničce sestavenou pro teplou vodu přelitou tekutou potravou, bez které jsem letos nejel k vodě.




                                #259374
                                dasty carp
                                Účastník

                                  Ahoj všem,tak už jsem po sedmi dnech doma,Trávil jsem je na Labíčku z bráškou a povedlo se nachytat spousty kaprů.Mě se jich povedlo 40kusu od 8kg do 20ti kg.Nej byl 20kg,18,90kg,­15kg,atd))))))Vše na novinku na příští rok Liverix-Šnek 😉

                                  #259375
                                  dasty carp
                                  Účastník

                                    😉

                                    #259376
                                    dasty carp
                                    Účastník

                                      😉

                                      #259377
                                      dasty carp
                                      Účastník

                                        A poslední vše sem dávat nebudu je toho moc))) 😉

                                        #259378
                                        basnak
                                        Účastník

                                          Dasty neuvěřitelné, jak se vám letos vodní pokladnice odměňuje. Při takové sérii velkých ryb bych už ležel pod stolem a neviděl bych 😆
                                          Jinak klobouček pánové 😀

                                          #259379
                                          dasty carp
                                          Účastník

                                            Díky moc chlape.bylo to super.za tu dobu jsem byl na konci už KO.bolelo mě rameno od kobrovani.Nevyspalost atd..to asi ale každý zná.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 174)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.