Re: Výroba boilies

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Výroba boilies Re: Výroba boilies

#263821
V.S.
Účastník

    [quote=”Rišo”]Sorry niesom aktívny člen lebo s rybolovom som začal len tuto sezónu a čo sa týka toho eshopu áno možno to je z hulina ale keď si to vyskladam je to lacnejšie na zmesicarp.sk a Hancarika som kontaktoval ved aj ten eShop je jeho 😉 ma to hore napísané
    Neislo ani tak o cenu ako skor o nejaky postreh co sa toho hulina tyka aj ked to bolo len tak v kratkosti o jednom ponukanom produkte. Ako som uz pisal mam vyskusanych viac surovin co ponukaju a nie som vsetkym som bol spokojny. To by chcelo zvlast temu na ropisanie vsetkych veci pretoze niektore suroviny na prekvapili v pozitivnom slova zmysle tak napr. skus spravit rybiu zmes, pridat do nej 40-50g spanielskeho korenia (hulin), slivkovu aromu (hulin) tak 8-10ml na kilo a nejake sladidlo. Vidis ze je ten eShop hancarikov som si ani nevsimol. Aby si ho skusil kontaktovat som pisal preto ze mne delo na 7kg cesta dal lacnejsie ako ma v tom eShope delo na 5kg. Inak delo funguje zatial na 100% akurat som si na neho pridal regulator tlaku podobny ako je na beznom kompresore. Ked chces vediet viac napis mi spravu.