Aktualizace fóra

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Aktualizace fóra

 • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 3 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 30)
 • Autor
  Zápisy
 • #253647
  Fit
  Správce

   Právě jsem aktualizoval toto fórum na nejnovější verzi. To samé u fotogalerie úlovků. Změny jsou spíše v kódu, co se týká funkcí atd., tak neuvidíte nic zásadního navíc. Prosím všechny, kdybyste náhodou narazili na nějakou chybu 💡 , nebo vám něco přišlo divného, napište mi sem do tohoto tématu, případně na mail. Děkuji všem…

   Mělo by být vše v pořádku. Jsme tedy pořád aktuální 😎 , takže maximální bezpečí a ochrana + technologické novinky 😉 .

   PS: Jinak příště do tohoto tématu budu zase psát nejnovější informace o změnách, abych nemusel pokaždé zakládat nové téma.

   #253657
   Fit
   Správce

    Tak jsem si po delší době hrál a udělal nový vzhled fóra. Především jsem nastavil fixní šířku, aby to bylo stejné jako web. Taky jsem trochu upravil některé barvy, tak snad to bude vyhovovat… 😉

    #253658
    Black pepe
    Účastník

     Dobrá práca U mňa spokojnosť!! 😀

     #253661
     Fit
     Správce

      [quote=”Pepe imt”]Dobrá práca U mňa spokojnosť!! 😀

      Díky 😉 . Předtím to bylo taky dobrý, ale když měl člověk vyšší rozlišení monitoru, tak to bylo roztažený přes celou šířku a hůře se to četlo (bylo nutné zmenšit si okno prohlížeče a tím se to zmenšilo). Takhle to má fixní šířku, která je stejná jako celý web. Taky mi to vyhovuje víc, měl jsem to už v plánu delší dobu, ale až teď jsem se k tomu odhodlal 😉 . Radši bych už ale šel na ryby… 😎 .

      #253670
      Black pepe
      Účastník

       Ja som na tom podobne,,už to som nou poriadne trepe a mám z toho 😳 😳 ale už ten mesiac niako vydržím a potom sa budem 😀 😀

       #256102
       Fit
       Správce

        Ahoj,
        dávám sem jenom informaci, že bylo dnes aktualizováno toto fórum na nejnovější verzi systému. Změny jsou pouze technického charakteru. Došlo ke zvýšení zabezpečení, zrychlení výkonu a k opravě drobných chybiček 😉 . Vše by mělo fungovat, tak jak má.

        Pokud byste náhodou narazili na nějaký problém s funkčností, tak mě prosím kontaktujte.

        Díky 😉

        #257184
        Fit
        Správce

         Právě jsem aktualizoval Gelerii úlovků na nejnovější verzi. Viditelné změny v podstatě žádné. Kdyby někdo objevil nějaký problém nebo chybičku, tak mě kdyžtak kontaktujte. Mělo by ale vše fungovat 😉 .

         #257696
         Fit
         Správce

          Dnes bylo kaprařské fórum aktualizováno na nejnovější verzi systému 😉 . Pokud by náhodou někdo objevil nějaké problémy, tak dejte vědět. Díky 😉

          #257781
          Fit
          Správce

           Dnes byla aktualizována Fotogalerie úlovků na nejnovější verzi. Pokud by náhodou někdo narazil na nějaký problém, tak dejte vědět 😉 . V galerii jsou vidět nějaké drobné změny + důležité aktualizace v systému. Mělo by všechno fungovat 😉 .

           #257953
           Fit
           Správce

            Dnes jsem opět aktualizoval fotogalerii úlovků na nejnovější verzi. Mělo by být vše bez chyb, funkčnost pořád stejná od minulého vylepšení 😉 .

            #258323
            Fit
            Správce

             Právě byla provedena aktualizace systému fóra na nejnovější verzi. Kdyby někdo náhodou zaznamenal nějaké problémy, tak mi kdyžtak pište 😉 .

             #258527
             Fit
             Správce

              Dnes jsem aktualizoval Fotogalerii úlovků na nejnovější verzi. Pokud by někdo nalezl nějakou chybičku, tak se ozvěte 😉 .

              #258786
              Fit
              Správce

               Dnes jsem opět prováděl aktualizaci na nejnovější verzi fotogalerie úlovků.

               Kdyby někdo náhodou objevil nějaký problém, tak dejte vědět 😉 .

               #259284
               Fit
               Správce

                Fórum bylo dnes aktualizováno na nejnovější verzi systému. Případně chyby prosím hlaste jako vždy mně 😉 . Doufám však, že žádné nejsou, neměly by být 🙂 😉 .

                #261284
                Fit
                Správce

                 Dnes proběhla další aktualizace na nejnovější verzi diskuzního systému. Viditelné změny by neměly být žádné, jednalo se pouze o bezpečnostní aktualizaci a úpravu některých chybiček. Kdyby měl náhodou někdo nějaký problém, ať se mi ozve 😉 . Díky.

                 #261293
                 Mick
                 Účastník

                  Se uvidí co přinese 4 😉

                  #261294
                  Fit
                  Správce

                   Mick: Jo, to jsem taky zvědavej, jak to bude vypadat 😉 . Každopádně to ukládání do podadresářů to prej ještě nepřinese. Vím ale o jednom člověku z ČR, který na to plánuje vydat MOD. Ale zatím to asi nechám být, zatím je čas 😉 . Každopádně na tu 4 verzi jsem zvědav, co přinese.

                   #262992
                   Fit
                   Správce

                    Ahoj,
                    dnes ve večerních hodinách byla provedena velká aktualizace systému a také byl nasazen zcela nový vzhled diskuzního fóra. Věřím, že se bude všem líbit 😉.

                    V nové verzi se nachází spousta nových funkcí, které by vám (nám) měly zpříjemnit diskuzi. Až bude čas, tak se tu o tom rozepíšu více, popř. udělám nějaké návody.

                    Pro uživatele mobilní aplikace Tapatalk: I v nové verzi je možné používat tuto aplikaci. Díval jsem se, že aplikaci nyní používá 135 uživatelů, takže jsem tuto možnost také aktivoval.

                    Prosím všechny, pokud někde naleznete nějakou chybičku, tak mi ji nahlašte prostřednictvím soukromé zprávy nebo e-mailem. Díky!

                    #262993
                    Luba
                    Účastník

                     Trochu mě rozlaďuje řazení příspěvků až dole. Je zdlouhavé prolistovat se až na konec k nejnovějšímu příspěvku nebo k nasttavení hlavně u mobilu. Šlo by to otočit? Jinak dobrý!

                     #262994
                     Fit
                     Správce

                      Luba: Toto není problém a každý si to může nastavit podle sebe. Můžeš si sám zvolit, zda chceš mít příspěvky řazené sestupně a nebo vzestupně. Nastavit si to můžeš po kliknutí na svůj uživatelský panel. Níže Ti posílám obrázkový návod, jak to udělat. Postupuj podle červených šipek od vrchu dolů 😉 .

                      http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2015/12/razeni-prispevku.png” />

                      PS: Mě to zase vyhovuje obráceně, tak jak je to nastavené standardně. Na nejnovější příspěvek se nemusí rolovat dolů, ale stačí kliknout na takovou tu malou šipečku viz. další obrázek. Každopádně si to ale nastav podle sebe, jak Ti to vyhovuje 😉.

                      http://www.lovkapra.com/wp-content/uploads/2015/12/novy-prispevek.png” />

                     Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 30)
                     • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.