Aktualizace fóra

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Aktualizace fóra

  • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 3 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 21. až 30. (celkem z 30)
  • Autor
    Zápisy
  • #262995
    Luba
    Účastník

      O. K. Pokud jsem přihlášený, není problém. Bohužel ale na telefonu ona šipečka není protože je zobrazení asi ořízlé. Problémy se patrně dostavují jen při přístupu z telefonu. A když se chci jen rychle mrknout co je nového tak se samozhřejmě nepřihlašuju

      #262996
      Fit
      Správce

        Luba: Aha, no já to řeším tak, že jsem v mobilu na fóru stále přihlášený. Telefon si to pamatuje, a tak jsem normálně nonstop přihlášen i v prohlížeči na telefonu. Jinak na fórum se dá přistupovat na telefonu/tabletu taky pomocí aplikace Tapatalk. Dá se přes to pohodlně úplně všechno (číst příspěvky, odpovídat, psát soukromé zprávy, ukazuje notifikace atd…). Tam Tě to na nové příspěvky bude i upozorňovat a na jedno kliknutí se Ti zobrazí nejnovější. Doporučuji používat, je to ještě pohodlnější než v mobilní verzi na webu a navíc to i šetří přenos dat při mobilním připojení k internetu 😉.

        Aplikace pro Android ke stažení zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=cs

        #263991
        Fit
        Správce

          Ahoj,
          dnes v noci proběhla velká aktualizace tohoto fóra na novou verzi systému. Omlouvám se za různé výpadky a nedostupnost během večera dne 6.9., bohužel bylo třeba vyřešit nečekané technické problémy 🙄 . Každopádně už by mělo být vše v pořádku 😉 . Kdyby někdo narazil na nějakou chybičku, tak mi prosím dejte vědět. Pokud by se vám náhodou špatně zobrazovala grafika, zmáčkněte klávesy ctrl + F5. Díky 😉

          #264422
          Fit
          Správce

            Dnes proveden upgrade na novou verzi systému. Kdyby náhodou někdo měl nějaký problém, tak mi prosím napište. Díky 😉

            #264470

            Informace o soukromém revíru Přehrada Ostrov nad Oslavou už nejsou aktuální. Petr Šrámek nyní provozuje revír Letny u Pelhřimova. Jak teď funguje revír Ostrov mi není známo, snad prý jej obhospodařují pražáci spolu s rybníkem pod Loudilkou u Luk.

            #264471
            Fit
            Správce

              Sice to vůbec nepatří do tohoto tématu, ale díky za info. Vím o tom taky, že už ten revír není v provozu. Zápis už je hodně starý, mám v plánu přes zimu předělat celou sekci soukromé revíry, tak to potom smažu 😉.

              #264472
              Fit
              Správce

                Dnes byla provedena další aktualizace fóra, tak kdyby byl někde problém, dejte vědět 😉 .

                #264664
                Fit
                Správce

                  Byla provedena další větší systémová aktualizace tohoto fóra. Kdyby někdo narazil na nějaký problém, tak mi prosím pošlete SZ nebo e-mail. Díky 😉

                  #264751
                  Fit
                  Správce

                    Dnes opět provedena aktualizace fóra. V případě nějakých problémů mi prosím napište. Díky. 😉

                    #265036
                    Fit
                    Správce

                      Po delší době opět větší aktualizace systému fóra. Kdyby náhodou někdo narazil na chybičku, prosím o nahlášení mně 😉. Díky.

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 21. až 30. (celkem z 30)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.