BIVAKY..

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Česny a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 65)
  • Autor
    Zápisy
  • #252046
    Black pepe
    Účastník

      Ako ste spokojný s vašim bivakom?

      #252049
      dasty carp
      Účastník

        Bivaku jsem měla také dost,momentálně předloni jsem si pořídil Trakkera MK2,, 😉 Suprovej materiál z AquaTexu, 😉 😉

        Přílohy:
        #252058
        basnak
        Účastník

          Tak mne zatím vyhovuje OUTLAW HURRICANE od K.Nashe. Je malý, takže se s ním vlezu tam, kde ostatní bivakující rybáři ne.

          #252066
          Black pepe
          Účastník

            Ja používam Starbaits Challenger a som s ním nadmieru spokojný akurat mi trochu vadí jeho váha ináč super!!

            #252069
            dasty carp
            Účastník

              [quote=”Pepe imt”]Ja používam Starbaits Challenger a som s ním nadmieru spokojný akurat mi trochu vadí jeho váha ináč super!!
              Jo Challengera jsem měl také,velmi dobrej bivak,velké variabilita,,,jen ta váha 🙁 🙁 🙁

              Přílohy:
              #252076
              Black pepe
              Účastník

                Mal som s ním ináč na začiatku jeden problém a to ..nevedel som kam mám dať dve teleskopické trubky čo mi ostali po postavení bivaku…a načo sú na vrchnej časti bivaku a potom aj na plášti tire suché zipsy 😉 😉
                Niečo som našiel aj na Carpio.cz myslím že si tam písal zrovna ty o tých tyčkách.. 😉 😉

                #252081
                dasty carp
                Účastník

                  [quote=”Pepe imt”]Mal som s ním ináč na začiatku jeden problém a to ..nevedel som kam mám dať dve teleskopické trubky čo mi ostali po postavení bivaku…a načo sú na vrchnej časti bivaku a potom aj na plášti tire suché zipsy 😉 😉
                  Niečo som našiel aj na Carpio.cz myslím že si tam písal zrovna ty o tých tyčkách.. 😉 😉

                  Myslím že se dávají na předsín,kvuli lepšímu stékání vody.Ty suché zipy jsou kvuli prutum,opřež si prut o bivak a suchým zipem připneš,velmi dobrej nápad…. 😉 😉

                  #252366
                  Supina-P
                  Účastník

                    Zdravim,já jsem měl léta Moselu Comfort Dome a celkem jsem s nim byl spokojen.Jen jsem měl prolémy s praskáním tyček a špatně se sháněli náhradní.Loni jsem si pořídil JRC Quad 2man a jsem s ním spokojenej,přežil křest ohněm na jedničku(pěknou bouřku a silnej vítr). 😉

                    #252367
                    basnak
                    Účastník

                      [quote=”Supina-P”]Zdravim,já jsem měl léta Moselu Comfort Dome a celkem jsem s nim byl spokojen.Jen jsem měl prolémy s praskáním tyček a špatně se sháněli náhradní.

                      Myslím, že praskání tyček je dost velký problém. Dobré vědět 😎

                      #252369
                      dasty carp
                      Účastník

                        [quote=”basnak”][quote=”Supina-P”]Zdravim,já jsem měl léta Moselu Comfort Dome a celkem jsem s nim byl spokojen.Jen jsem měl prolémy s praskáním tyček a špatně se sháněli náhradní.

                        Myslím, že praskání tyček je dost velký problém. Dobré vědět 😎
                        Také jsem ho měl,,,ale nic nepraskalo…. 😉 😉 😉 😉

                        #252370
                        Petr Koch
                        Účastník

                          Používám už pár let Huricana od Nashe a nemůžu si stěžovat, chystám se na něj napsat recenzi, kde vše popíšu. Minulý rok jsem kvůli tomu, když se mnou chtějí jet holky, zakoupil JRC Quad 2. Zatím spokojenost, ale osobně jezdím raději s Huricanem, je malý vejde se mezi křáky a zbytečně na sebe svojí mohutností neupozorňuje.

                          #252380
                          Supina-P
                          Účastník

                            Dasty píše :ja ho měl a nic nepraskalo……Dasty ty jsi ho neměl tak dlouho jako já 😆 😆 😆 ,že mám pravdu? 😆 😆

                            #252385
                            dasty carp
                            Účastník

                              [quote=”Supina-P”]Dasty píše :ja ho měl a nic nepraskalo……Dasty ty jsi ho neměl tak dlouho jako já 😆 😆 😆 ,že mám pravdu? 😆 😆
                              Ano asi pul sezony 😆 😆 😉

                              #252559
                              Comity
                              Účastník

                                Zdrvím pánové. Potřeboval bych poradit.… Koupil jsem si od Ivoše Slamy přístřešek Chub oval extrem s přehozem a mám co dělat abych ho vůbec postavil. Zkoušel jsem ho postavit na zahradě a po hodině a půl mordování jsem se dostal do “zdárného” konce. stabilita dost pokulhávala a o vchodu ani nemluvím, na bocích stěn u vchodu má na přehozu uchycení na suché zipy, vypadá to jako by tam měli být tyče, ale ve střešní konstrukci nejsou žádné protikusy do kterých by se ty tyče dali zašroubovat.

                                Nemáte někdo zkušennosti s podobným typem přístřšku?? Předem děkuji a těším se na vaše připomínky a rady.

                                #252663
                                basnak
                                Účastník

                                  Hoši hola hej. Potřeboval bych prosím vás pomoci s výběrem bivaku pro dva lidi, max. do 6 000Kč. A poradit čeho se vyvarovat. Už se u počítače trápím druhý týden a projel jsem několik desítek e-shopů, recenzí, diskuzí na mrku. Požadavky na bivi bych měl asi takové. Bude semou většinou jezdit přítelkyně, takže určitě prostorný pro dvě lehátka, dvou plášť – abych zamezil dotyku vzniklých kapiček z kondenzace páry, předsíňku, která by měla jak moskytiéru tak PVC okno, odnímatelnou podlážku , stabilní při silném větru a nepromokavý 🙂 To by byly asi tak veškeré požadavky na stan typu Iglů.
                                  Ale marně pátrám po bivi s garážovou konstrukcí v mé dané cenové relaci. Přednosti jsou jasně dané, lepší stabilita, rychlá konstrukce atd. Nevýhodu bych viděl – většinou se jedná o jednoplášť ( s možností dokoupit druhý za “mastné peníze” ), umístění lehátek do trojúhelníkového tvaru což zmenšuje prostor. A hodně malá výška.

                                  Tak bych vás chtěl poprosit o nějaké typy a rady. Sám mám vytypované nějaké bivi:
                                  http://www.chytapust.cz/tandem-baits-bivak-enforcer-exl/d-70528/ – zde mě uchvátily rozměry, ale nejsu si jistý kvalitou poláků.
                                  http://www.chytapust.cz/jrc-bivak-continental-z-2-manakce-cestovni-taska-zdarma-doprava-zdarma/d-70419/ – kvalita fy. JRC je veliká. Ale je užší než Enforcer EXL.
                                  http://www.hobby-g.cz/68-Pristresky-a-bivaky/491-Bivak-Tandem-Baits-Comfort-Dome.html?page=1&back=view – opět famózní rozměry, ale zas polsko. tak nevím jestli se toho mám bát.
                                  http://www.ravenbrno.cz/cz/product/kaprarina/1774_bivaky/x2/cyber_iii/ravlp160/ Zde poslední nejlevnější, platí u tohoto bivaku pravidlo “hodně music za málo peněz” ???

                                  #252666
                                  Black pepe
                                  Účastník

                                    Nazdar tak to IRC-čko som nejeden rok používal a mám ho doteraz v zálohe popri Challengeri…Presne som mal rovnaký problém ako ty…chodievala somnou priateľka(a stále chodí)a potreboval som pre nás niaky lepší bivak v tejto cenovej relácii.Neviem podlaha nieje odnímatelná,bez plášťa sa ráno zobudíš a máš z vnútra rosu(navrchu má bivak malu sieťku) a stabilita sa nedá z garážoU porovnať,ale keby ho poriadne ukotvíš niečo aj vidrží 🙂A ešte niečo bez plášťa lieta vo vetre ako handra na vešiaku lebo nemá nič na ukotvenie,dokanca ani koliky na zavrtavanie ale tie si možeš dokúpiť.Ináč dve lehátka v poho vojdu len tam je potom menej priestoru.Neviem ťažko poradiť s tými ostatnými nemám skúsenosti ale ak chceš bivak aby ti aj niečo vidržal v každom počasí kúp garáž hoci aj na splátky a máš to..Ak by si niečo potreboval vedieť o tom IRC daj vedieť…

                                    #252671
                                    basnak
                                    Účastník

                                      Pepe imt: Říkáš že podlaha není odnímatelná? Tak to si nejsem jistý jestli se bavíme o stejném JRC-čku 🙂 . Myslím si, že popisuješ staršího bráchu JRC Continental 2 Man MK III a já mám na mysli novinku 2009 JRC Continental Z 2 Man, zde by už podlážka měla být odnímatelná. Ale vypadáto, že mají úplně stejnou konstrukci, tak se bojím aby to nebylo s tím přikolíkováním k zemi úplně stejné jak říkáš. 😕
                                      Aj bych garážovku koupil, jenže jsou moc drahé a splátky si dovolit nemůžu, nemám pravidelný přísun peněz.

                                      #252672
                                      Black pepe
                                      Účastník

                                        Aha jasné..ten moj IRC je MK 3 ten starší model tak soráč 😉 A ozaj pozeral si aj http://www.RAVENBRNO.CZ či tam niečo nemajú v tej cene??Alebo skús cez google pozriet inzeráty či niekto nepredáva po jednej sezone a tak..Ja som tak kúpil to IRC 😉

                                        #252676
                                        basnak
                                        Účastník

                                          No tak jsem náhodně našel u nás v napajedlích ve sportcarpu JRC bivak Quad 2 Man za pouhých 5999Kč, takže po usilovném hledání půjdu asi na jistotu. Na mrku ho kluci chválí, garážovka, dostatek místa pro dva, stabilita v každém počasí atd. 😎 volba jasná.

                                          #252678
                                          Fit
                                          Správce

                                            Vypadá fakt moc pěkně, určitě by se mi taky líbil 😉 . Ta cena je taky hodně dobrá, co jsem tak koukal po e-shopech, tak většinou stojí víc. Asi jsi trefil dobře… 😎

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 65)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.