BIVAKY..

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Česny a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 65)
  • Autor
    Zápisy
  • #253845
    Kubi
    Účastník

      Ahoj, 2 roky mám bivak Ehmanns Hot Spot XL 2 Mann, naprosto v pohodě jsem s ním přežil veškerou nepřízeň počasí, letos jsem dceři koupil Ehmanns Double Skin 1,5Mann tak uvidím. Jen ta váha, když s tím pochoduju někam na flek 😆

      #253876
      basnak
      Účastník

        Kubi: Nějaké detailní fotečky bivaku by se sem hodily. 😉

        #253993
        creeper
        Účastník

          [quote=”dasty carp”]Bivaku jsem měla také dost,momentálně předloni jsem si pořídil Trakkera MK2,, 😉 Suprovej materiál z AquaTexu, 😉 😉

          zdravím..mužu se zeptat na cenu…momentálně taky něco vybíram…dík za odpoved.

          #253994
          creeper
          Účastník

            [quote=”Supina-P”]Zdravim,já jsem měl léta Moselu Comfort Dome a celkem jsem s nim byl spokojen.Jen jsem měl prolémy s praskáním tyček a špatně se sháněli náhradní.Loni jsem si pořídil JRC Quad 2man a jsem s ním spokojenej,přežil křest ohněm na jedničku(pěknou bouřku a silnej vítr). 😉

            zdravím…jsou nějqake zkušenosti s tímto bivakem bez druhého pláště nebo je to nezbytnost.?..d.

            #253995
            creeper
            Účastník

              [quote=”basnak”]sendy-c: Tož pak ho můžeš nafotit z různých pohledů a vložit sem fota. Rád bych se na něj podíval a udělal si představu jak je uvnitř prostorný. 😉

              zdar kupoval jsi k tomu bivaku i další druhej přehoz nebo jsi to otestov bez nej a vše ok?..dík za odpoved.

              #254002

              Ja mám JRC STI 2man +Extreme Owerwrap a som spokojný z týmto bivakom nemá velku váhu, kvalitne parametre a a pevnu konštrukciu!

              #255230

              Ahoj borci, potřeboval bych sehnat rozpěrné tyče k bivaku pelzer bunker xl 07, nevíte nekdo o nejakych, pripadně existují univerzalní rozpěrné tyce? Díky Petr

              #255954
              dasty carp
              Účastník

                Ahojj,,tak mám nový přírustek a to Nash Titan,,zatím první dojmy super,,sice jsem s ním byl u vody jen 3krát,,ale vše ukáže čas,,Co mě překvapilo je jeho stabilita,,drží jak kráva 😆

                Přílohy:
                #255955
                Fit
                Správce

                  Ten Titan vypadá fakt parádně, díval jsem se na to video, to ti věřím, že jsi spokojenej 😎

                  #256258
                  marko01
                  Účastník

                    Pozrel som si to video k tomu bivaku od Nasha a bol som prekvapeny ako lahko sa sklada,zdal sa mi dost konstrukcne zlozity,ale to video ma viviedlo z omylu…vyzera ozaj dobre

                    #256274
                    dasty carp
                    Účastník

                      [quote=”marko01″]Pozrel som si to video k tomu bivaku od Nasha a bol som prekvapeny ako lahko sa sklada,zdal sa mi dost konstrukcne zlozity,ale to video ma viviedlo z omylu…vyzera ozaj dobre
                      Mohu potvrdit že je to rychlovka a stabilita je super)))

                      #256910
                      Xylo
                      Účastník

                        Zdar chlapi.Nemáte nikto skúsenosť s bivakom Trend Weekend Dome?Zaujimala by ma kvalita,ale najmä,či je dvojvrstvový a rozmery zloženého bivaku.Nikde tieto info neviem nájsť.

                        #256926

                        Já sem spokojený se svým bivakem mám bivak od J.Těšínského. Už vydržel ledacos a je dost prostorný pro dva rybáře což je super. Ale je pravda že ted pokukuju po něčem pro jednoho nebo si koupim pro dva bivak od carp systemu:)

                        #256974
                        basnak
                        Účastník

                          Trend Weekend Dome:
                          Zkušenosti s tímhle bivakem nemám, snad jediné co bych ti mohl k němu říct že bude dvojplášťový, už podle typu konstrukce. Teda pokud se nemýlím.

                          #256980
                          Xylo
                          Účastník

                            Hej,to je on,díky:-)
                            máš pravdu,mal by byť dvojplášťový,volal som s jedným slovenským predajcom tohto bivaku.To v podstate chcem pre otca na narodeniny,on tak 3krát do roka na 2 až 4 dni chodí v lete k vode a už má starší stan,tak toto by mohlo byť ok.

                            #256987
                            basnak
                            Účastník

                              Dobře, ale musíš počítat s tím že bude zakopávat o ty šňůry co napínají ten přístřešek. Vím že cokoliv před bivakem je při záběru dost nepraktické. 😀

                              #256988
                              Xylo
                              Účastník

                                No to hej,to bude musieť dať pozor:-)
                                Väčšinou ale záber cez jeho hlasité megachrápanie ani nepočuje a sekám ja 😀 :mrgreen:

                                #257738
                                Fit
                                Správce

                                  Tak jsem právě objednal JRC bivak Defender Bivvy 2 Man viz. http://www.chytapust.cz/jrc-bivak-defender-bivvy-2-man-sedacka-zdarma/d-71488/

                                  Ve většině případů v tom asi budu stejně sám, tak jsem schválně vzal rovnou tenhle pro dvě osoby, abych tam měl víc místa i na věci a případně tam občas i někoho v nouzi ubytoval 🙂 .Tak snad jsem neudělal chybu, až vyzkouším, tak dám vědět 😉 .

                                  Pokud náhodou někdo máte zkušenosti, tak klidně napiště, já jsem o něm moc nenašel, jen něco málo v diskuzi na MRK a tam jsem na žádné problémy nenarazil 😉 . Je jasné, že to není nějaký úplný zázrak, ale cena/kvalita snad dobrý. Já se stejně dostanu k vodě max na víkend, spíš na jednu noc 😉 .

                                  #258028
                                  tetrev82
                                  Účastník

                                    Já dostal k narozkám tento bivak..jednou venku a spokojenost. Snad bude fungovat i nadále 😀

                                    http://www.successful-baits.cz/successfulbaits/eshop/62-1-Stany-Brolly-Prislusenstvi/146-2-Stany-1-Man/5/360-TYRO-Rapid-Dome-1-Man-Pramovy-System

                                    #258035
                                    zadar
                                    Účastník

                                      Já si asi před měsícem koupil tohle http://www.ravenbrno.cz/cz/product/kaprarina/1774_bivaky/x2/pristresek_oval_deluxe_mesh/ravav2605mesh/ teď jsem to teprve otestoval 8 dní na rybách, 2 dny pršelo, potom zase horko a musím říci, spokojenost, slušné provedení, perfektní větrání, jde odepnout celá půlka střehy a je tam jenom síť. Postaveno za 5 minut. Oproti konkurenci je cena velice slušná.

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 65)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.