Chyť A Pusť

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Chyť A Pusť

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 21. až 27. (celkem z 27)
  • Autor
    Zápisy

[quote=“Fit“][quote=“Black pepe“]Niéé a ktorí mslíš??? 😉

MartinLK myslí tento, který zde byl nedávno zveřejněn: Chyť a pusť – aktuálny problém

presne ten!

Fit
    Správce

Zrovna jsem tam přidal další komentář. Souhlasím s oběma (s Martinem i Tomem). Za minulého režimu byly ale řeky opravdu v katastrofálním stavu (a to nejenom voda), viz. co jsem tam napsal. Ale je to spíš na jinou debatu, která se už nepatří… 😉

Ja som ale rád že sa to robehlo lebo čo som tu kukal články tak tu moc toh nebolo a myslím že je k tomu aj dosť komentárov 🙂

Fit
    Správce

[quote=“MartinLK“]Ja som ale rád že sa to robehlo lebo čo som tu kukal články tak tu moc toh nebolo a myslím že je k tomu aj dosť komentárov 🙂

Jo jo, já jsem taky rád! Je to určitě potřeba . Je potřebné o tom psát a argumentovat stále dokola. Dle mého názoru se to už postupně trochu lepší. Pracuji s mládeží v rybářském kroužku a snažím se je vychovávat. Mám pak radost, když vidím, že mladí rybáři velké ryby opatrně pouští. Snad se to bude postupem času jenom zlepšovat. Věřím v to .

No ved hej ved aj teraz som napísal pár slov do posledného komntára k tomu článku! ako cielom rybárskeho zvazu je hospodáriť takm sposobom aby sa vode zachovala početnosť a pestrosť rybých druhov vekových kategorií! a jak sa možem opýtať aj ked to je trochu mimo ale aké su u vás problémy z vodnými elektrárnami??? aked ta možeš aj o tom temu dať! 😉

Fit
    Správce

Přesně tak, správné hospodaření na revírech je moc důležité! O problémech s vodními elektrárnami u nás v ČR bohužel já osobně nic nevím. Respektive asi nějaké budou, ale nemám s tím zkušenosti. V mém okolí nic takového není a tak jsem se s tím ještě nesetkal. Nicméně, asi by to bylo také dobré téma… 😉

No ved aj ja si myslím,unás je to jeden z problémov 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 21. až 27. (celkem z 27)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.