Jaký prut do 2000,- Kč?

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky Jaký prut do 2000,- Kč?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Zápisy
  • #260662

    ahoj potreboval bych poradtit s vyberem prutu do 2000Kč .Chytám na řekách(jizera,labe) sem tam nejaka ta piskovna(štít) přemyšlim nad: prut Shimano Catana BX Specimen 12-275P3 ve verzi 2.75lb(je mi trinact let)

    #260664
    Fit
    Správce

      Ahoj,
      myslím si, že jsi si nevybral špatně a že by se Ti ten prut mohl líbit.

      Za sebe bych Ti dal třeba ještě tip na Prologic C2 Carp. Psal jsem na něj recenzi tady: Recenze prutů Prologic C1 a C2 Carp a za ty peníze se mi moc líbil.

      Koupit se dá tady: http://www.vmfish.cz/pruty/delene/kaprove/prologicc2carp%5B1695%5D

      2,75 lbs by pro Tebe mohla být ideální. Nejlepší je si prut někde vyzkoušet na prodejně, aby jsi se rozhodl sám. To Shimano bude asi taky dobrý, i když ho osobně moc neznám.

      #260671

      Díky moc,za tipy 😉 ale ještě bych potřeoval poradit s vyberem navijaku premyslim nad Tica scepter GE 8000-je to dobrá volba?
      Díky za odpovědi 😎

      #260672
      Fit
      Správce

        Tica Scepter je určitě fajn volba, za ty peníze v podstatě asi nic lepšího neseženeš, i když by se něco najít dalo. Scepter jsou osvědčené a mnoho lidí si je vychvaluje. Sám mám Tica Dolphin (hodně podobný model) a naprostá spokojenost. Tady na fóru o Tica Scepter najdeš spoustu věcí, pokud budeš hledat. Namátkou třeba toto téma: http://www.lovkapra.com/kaprarske-forum/viewtopic.php?f=9&t=388

        #260673

        Tak proutek uz je doma vzal jsem tu catanu .Co se tyce navijaku asi zvolim Ticu GE8000
        Jeste bych potreboval poradit s vlascem Předem diky za tipy

        #260674
        Fit
        Správce

          Co se týká vlasce, tak si pročti toto téma, máš tam spoustu tipů: Jaký vlasec na kapry?

          #260683

          Potreboval bych porADIT JESTE S TIM NAVIJAKEM.MYSLIM ZE TA TICA JE NA MNE MOC TĚŽKÁ.NEVÍTE O NĚJAKÉM KVALITNÍM A LEHČÍM NAVIJÁKU?DÍKY

          #260684
          supinna
          Účastník
          Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.