Jaro- Boosterovat či Dipovat nástrahu?

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Jaro- Boosterovat či Dipovat nástrahu?

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Nihill a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Zápisy
 • #264251
  Nihill
  Účastník

   Zdravím….Chci se zeptat na váš názor ohledně zatraktivňování nástrahy ve studené vodě. Je vhodnější boilie před lovem naboosterovat nebo nadipovat? Někde sem četl, že je vhodnější spíše boostrovat, protože dip je založen spíše na olejové bázi a ve studené vodě se téměř nerozpouští a nevypouští své atraktanty a boilies téměř uzavře, tím pádem je zcela neatraktivní. Naopak Booster tyto vlastnosti nemá a i ve studené vodě by měl fungovat dobře. Co si o tom myslíte? Děkuji za odpovědi 🙂

   #264252
   Fit
   Správce

    Ahoj, určitě je dobré to teď na jaře zatraktivnit. Stačí méně krmit a udělat sousto atraktivní. Funguje to ale i během roku.

    Co se týče složení dipů a boosterů, tak záleží na konkrétním typu. Pokud je to na olejové bázi (existují i např. práškové dipy), tak se to do studené vody opravdu moc nehodí, určitě lepší budou na alkoholové bázi. Je třeba se podívat na složení nebo se zeptat v obchodě, co je vhodnější do studený vody.

    Jinak osobě rád na jaře používám i různá obalovací těsta pro zatraktivnění. 😉

    Tady dávám ještě odkaz na jeden užitečný článek na toto téma: Zatraktivnění nástrah

    #264253
    Nihill
    Účastník

     Díky za odpověď 🙂

    Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.