Jezero Rainbow

Úvod Diskuze Revíry Zahraniční revíry Jezero Rainbow

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 34)
  • Autor
    Zápisy
  • #259681
    evg222
    Účastník

      Zdárec nevíte někdo jak se dostat na jezero rainbow.Už jsem zkusil snad všechno ale bez nějakého posunu.Díky za jaké koliv info.

      #259682
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        nikdy jsem tam nebyl, takže nějaké přesné info určitě nedám. Co jsem ale slyšel, tak je třeba mít zarezervované místo. Někde na netu jsem dřív četl, že je jezero obsazené třeba i na 2 roky dopředu. Takže to asi není sranda se tam dostat.

        Určitě bych je být Tebou zkusil kontaktovat a zažádat si o informace a možnosti rezervace. Oficiální stránky jsou zřejmě tyhle: http://www.rainbow-lake.com/

        Když si klikneš na AJ verzi, tak v levém menu máš úplně dole odkaz “Lodging” a když na to klikneš, tak se Ti ukáže e-mail infos@rainbow-lake.com. Tak tam zkus asi napsat, nic lepšího mě nenapadá. Stránky mají docela zaostalé…

        Případně si počkej, jestli Ti tady někdo napíše, kdo má zkušenosti… Hodně zdaru! 😉

        #259684

        díky za napsání ale tohle už jsem všechno zkoušel nikdo tam na nic neodpovídá.

        #259685
        Fit
        Správce

          Aha… Tak dám ještě jeden tip. Z jakého e-mailu jsi jim psal? Jestli z nějakého s koncovkou .cz (např. ze Seznam.cz), tak doporučuji zkusit napsat třeba z nějaké .com adresy (třeba z gmail.com). Třeba mýmu tátovi se už několikrát stalo, že psal e-mail do zahraničí ze Seznam mailu a na druhé straně to často končilo ve spamu a e-mail si vůbec nepřečetli. Pak jsem napsal já ze svého Google mailu a odpověď jsem dostal ještě ten den. Jde o to, že e-mailový systém to může vyhodnotit jako nevyžádanou poštu a pak si to ani nepřečtou, protože si toho třeba ve spam složce nevšimnou.

          Samozřejmě to nemusí být Tvůj případ, jen říkám, co jsem zažil. Za vyzkoušení nic nedáš 😉 .

          #259686
          Fit
          Správce

            Asi to fakt nebude sranda se tam dostat. Trochu jsem googlil a našel jsem tohle:

            http://www.carpforum.co.uk/Shared/Messages.asp?TopicID=279284

            a

            http://www.carpforum.co.uk/Shared/Messages.asp?TopicID=283442

            Asi jiná možnost není. Těžko říct, zda tady někdo bude vědět víc…

            #259728

            Ahoj.Jen bych chtěl podotknout co se týče jezera Rainbow.Dostat se tam je asi pravděpodobnost jako vyhrát ve sportce 🙂)
            Místa tam jsou rezervovaný dva roky dopředu a je to spíš pro tu smetánku co tam jezdí už roky a pro velké firmy…

            #260101
            evg222
            Účastník

              Tak se to konečně podařilo domluvit v září příštího roku čtrnáctidenní výprava na rainbow.
              kdo tam byl prosím poradte.

              #260102
              Fit
              Správce

                [quote=”evg222″]Tak se to konečně podařilo domluvit v září příštího roku čtrnáctidenní výprava na rainbow.
                kdo tam byl prosím poradte.

                Tak to velká gratulace! To by jsi o tom pak mohl napsat nějaký pěkný článek, pokud by jsi chtěl. Můžeme i otisknout v Kaprománii.

                PS: Jinak články a videa z Rainbow tady, nevím jestli jsi tu viděl, třeba se bude hodit: http://www.lovkapra.com/tag/rainbow/

                Já tam nebyl, tak nemůžu poradit 😉.

                #260103
                evg222
                Účastník

                  Jo jo určitě něco pošlu,jen nejsem moc velkej spisovatel.

                  #260104
                  Fit
                  Správce

                    To nevadí, hlavně, když tam bude nějaká myšlenka a poznatky + pěkný fotky… Korekturu textu si už uděláme, to není problém.

                    #260110
                    evg222
                    Účastník

                      ok určitě něco pošlu. 😉

                      #260111

                      Místo sis mohl sám vybrat, nebo Ti řekli která jsou volná?

                      #260120
                      evg222
                      Účastník

                        Měl jsem na výběr ze 7 míst.

                        #260133
                        evg222
                        Účastník

                          tak mám potvrzené místa je to 18 a 21.

                          #260134
                          Xylo
                          Účastník

                            Evg,si dieta stasteny,podla toho co citam,ake tazke je sa tam dostat.tak gratulujem a nech vam to tam jazdí,ako sa patri 😉

                            #260156
                            evg222
                            Účastník

                              Je těžké se tam dostat od nás z české republiky ale s anglie to zas takový problém není on Pascal správce toho revíru asi nemá moc rád čechy co jsem slyšel.Scháněl jsem to dva roky přes všechny kaprařký fora přes rybáře co tam chytali a bez výsledku chce to mít známého třeba v anglii a pak to zas takový problém není.

                              #260157
                              evg222
                              Účastník

                                pořád scháním nějaké informace od rybářů co tam chytali nejlépe ma místech 18 a 21 díky za každou radu.

                                #260162
                                supinna
                                Účastník

                                  TO evg222: Netušíš , proč správce Pascal nemusí moc Čechy Mně minimálně jeden důvod napadá 🙁

                                  #260166
                                  evg222
                                  Účastník

                                    jo jo ale znám a chytal jsem ze spoustou anglánu a to jsou prasata kam se na ně hrabem.

                                    #260167
                                    supinna
                                    Účastník

                                      Tak to mně celkem překvapuje 😯

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 34)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.