Nápady a návrhy na zlepšení LovKapra.com

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Nápady a návrhy na zlepšení LovKapra.com

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Zápisy
 • #259288
  Fit
  Správce

   Ahoj,
   pokud někdo máte nějaký nápad či návrh, jak vylepšit tento portál, tak budu rád, když to sem napíšete 😉 . Můžete sem veřejně a nebo pokud to nechcete psát veřejně do diskuze, tak mi to pošlete do soukromé zprávy, případně na e-mail.

   Nápady se mohou týkat čehokoliv, ať už se jedná o magazínovou část či kaprařské fórum. Myslím tím třeba návrhy na nové sekce či cokoliv, co byste zde uvítali. Nějaké menší novinky se do budoucna chystají a momentálně připravují 😉 , ale více hlav má více nápadů. Nad vším se můžeme zamyslet a když uznáme, že je to dobrý nápad, tak to můžeme zkusit zrealizovat 😉 . Díky.

   #259291
   basnak
   Účastník

    Fit: Nevím, zda by to bylo možné, ale já bych uvítal ve fotogalerii funkci prezentace. Jedno stisknutí a fotky by běžely. Jen takový návrh. 😉

    #259297
    Fit
    Správce

     No tak ta funkce prezentace (slideshow) by určitě udělat šla, trochu jsem po tom pátral a třeba tady jim to funguje (používám na galerii stejné zdrojové kódy). Jede to třeba tady: http://www.flying-bits.org/gallery/album.php?album_id=162, když si rozklikneš obrázek, tak tam je pak ikonka play na spuštění prezentace. Takže bych to musel implementovat i sem na fórum.

     Ale abych řekl pravdu, tak zrovna do tohoto se mi moc nechce vrtat 🙂 . Protože pak když dělám aktualizace jednou za čas, tak nevím, zda by to nedělalo občas problémy a abych to nemusel pořád upravovat. No možná to vyzkouším až bude čas, třeba někdy v zimním období a uvidíme 😉 .

     #259345
     Fit
     Správce

      Dnes spuštěna NOVINKA, která se týká zpráv od vody 😉 . Viz. nejnovější článek: Vaše úlovky otiskneme v KaproMánii a dáme vám dárek!

      Tak posílejte nové zprávy a máte šanci, že se objevíte už v listopadové KaproMánii 😉 . Hlavně si dobře přečtěte pravidla, která jsou napsaná červeně v sekci Zprávy od vody.

      #259523
      Fit
      Správce

       Před dvěma dny jsem se rozhodl implementovat tzv. lightbox (náhledy fotek) i do magazínové části webu. Bude-li to možné, budeme od teď zveřejňovat v článcích fotky i ve vyšším rozlišení. Někdy se to hodí a spousta věcí je pak i lépe vidět, když má člověk možnost zvětšit si fotku.

       První článek, kde jsou fotky i ve vyšším rozlišení najdete zde: Rychlý lov na řece Rhoně.

       #260231
       Fit
       Správce

        Dnes byla po technické stránce upravena magazínová část webu. Mělo by dojít k poměrně výraznému zrychlení načítání všech stránek 😉 . Tím, jak web roste a zvyšuje se návštěvnost, tak i pěkně roste náročnost na zatížení serveru. Tak jsem se tím teď poslední dobou zabýval a optimalizoval + zavedl patřičná opatření.

        Jinak tady na kaprařském fóru nedávno přibyla také horní hnědá navigační lišta, aby to bylo sjednocené s magazínovou částí. To z toho důvodu, aby to usnadnilo ještě více orientaci, a to hlavně novým návštěvníkům a členům kaprařského fóra 😉 .

       Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
       • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.