Pop-up

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Zápisy
  • #258813
    Ri Š Ko
    Účastník

      čavte. Poradili by ste mi čo nemám alebo čo mám robiť ked idem chytať na Pop-up .. ( trošku čudná veta ale 😀 ) Takže očakával by som nejaké rady a skúsenosti, na aké vaci by som si mal dávať pozor atd…
      Za odpoved vopred dakujem :geek:

      #258814
      Fit
      Správce

        Ahoj,
        já používám úplně to samé jako když dávám kuličku na dno. Jediné co, tak používám těžší olověný brok nebo plastické olovo, kterým určuju, jak to má být nade dnem. Obvykle dávám jen tak 2-5 cm za háčkem.

        Možná si projeď různé popisy a fotky v tomto tématu, třeba najdeš inspiraci:

        Montáž…montáže….

        Teď jsem tam třeba našel fotku od Black pepeho, používám to samý, co je na pravé straně s tím bročkem. Jenom dávám delší vlas, aby ta kulička nebránila v zaseknutí háčku (aby měl větší volnost).

        Když si ale projedeš to téma viz odkaz výše, tak tam najdeš určitě víc fotek na pop up montáž 😉 . Celkem fajn vypadá i tohle od basnka, ale jak říkám, já používám obyčejný věci. Letos mám spoustu nových háčků a různých kroužků atd, tak budu určitě v průběhu sezóny testovat nové věci ;).

        #258817
        V.S.
        Účastník

          Tu mas jednu jednoduchu montaz s jednou vekou vyhodou 😉

          https://www.youtube.com/watch?v=pN9Mef7DQEE

          PS : nemusis kvoli tomu utekat do obchodu a kupovat material od StarBaits 😀

          #258821
          Fit
          Správce

            Jo, to je dobré video a dobrý nápad s těma stoperama 😉 . Psal jsem o tom příspěvek na web, dávám jenom pro inspiraci (jsou tam i jiné montáže než pro pop up). Viz článek, kde jsou tyto videa: Ivan Fabian a jeho oblíbené kaprové montáže

            #258823
            Ri Š Ko
            Účastník

              Stačí mi to naviazať normálne (bez krúžkov a všlijakých somarín) a bude to ten istý efekt ? 💡

              #258824
              Fit
              Správce

                Fungovat to bude, chytá na to spousta lidí. Ale ten kroužek je dobrá věc. Zatím jsem ho teda zkoušel jenom při použití potápivého boilie, ale letos s těma kroužkama chci chytat hodně, protože tomu docela věřím, že se to chová dobře a podporuje to zapíchnutí do kapří tlamky 😉 .

                Nejlepší bude, když si to sám otestuješ a najdeš návazec na pop-up, kterému budeš důvěřovat Ty sám 😉 .

                #258837
                Ri Š Ko
                Účastník

                  Diky 🙂.. skúšal som to aj bez krúžku ale aj s krúžkom ( akurát som nezohnal krúžok tak tam išla hadička ).. a pocítil som rozdiel 🙂..

                  #258839
                  V.S.
                  Účastník

                    Aky rozdiel ? Len sa pochval.

                    #258846
                    Ri Š Ko
                    Účastník

                      Tak na háčik s hadičkov som mal viac kaprov a o niečo lepšie sa to sekalo 😀..

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.