pruty?

• Toto téma obsahuje celkem 33 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymous a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 21. až 34. (celkem z 34)
  • Autor
    Zápisy
    dasty carp
    Účastník

[quote=“Pepe imt“]Aké to má výhody keď si dáš vyrobiť prúty na mieru a prečo si zvolil takúto alternatívu ked je taká kopa prútov na trhu????A ako to vychádza finančne??
      No jelikož jsem měl řadu prutu a na pruty jsem opravdu blázen,,.Na každém seriovém prutu jsem vždy něco našel co mi vadilo,Akce,Očka,Sedlo,málo oček,Blank,…atd…Proto jsem vždy chtěl mít pruty dle sebe.
      Mužeš si říct jakou chceš akci,jaká očka,jaké vázání,jaké sedlo,jak dlouhou páku,nechat si je podepsat,kovové kroužky,,no defakto mužeš si vymyslet co tě jen napadne,,to je výhoda oprati seriovým prutum…Já mám stavěné a jsou všechny tři naprosto stejné,,sedí ve spoji stejně,žádné chyby….Což se o seriových nedá říct,,A to jsem měl i Century FBS,,a také to nebylo ono…Co se týče finanční,tak záleží jak si budeš vymýšlet. 😉

dasty carp
      Účastník

Ještě pár detailu Harrisona Slim Wizard 😉 😉 😉

Přílohy:
        Nevy
        Účastník

Caute!! Chcem kupit nejake 2dielne pruty vybral som Chub Outcast carp rod 12ft len v lbs sa neviem rozhodnut ci rozbrat 2,75lbs alebo 3lbs. Chcel by som ich pouzivat aj na vyvazku aj dlhe hody. Doma mam uz 3,5lbs pruty od esoxu skvele sa s nimi hadze ale su trvde na zdolavanie. Preto sa chcem spytat ma niekto skusenost kontretne s tymto prutom???? Mam zobrat 3Lbs alebo 2,75lbs?? A nie je ten 3lbs prilis tvrdy?? Vsade tieto pruty chvalia dokonca je na ne dozivotna zaruka a celkom dobra cena. A tu je video destrukcie prutu http://www.youtube.com/watch?v=lsh87axrgkk 😯 😮

Fit
          Správce

Ahoj, protože ti nikdo zatím neodpovídá, tak napíšu alespoň svůj pohled na věc. Osobně bych šel do 3 lbs, protože to poavažuji za univerzál. Navíc když píšeš, že to budeš chtít i na vyvážení a dlouhé hody. Jinak na ty pruty jsem taky slyšel jenom samou chválu a to video je taky parádní.

mojza
            Účastník

Nevy, Ahoj,osobne bych do techto prutu nesel ,ma je muj partak co spolu jezdime a sam s nima neni spokojen,uz na pohled kdy zdolava rybu tak ten prut nepracuje podle mych predstav,v teto cenove relaci jsem mel moznost vyzkouset pruty super select od tandembaitsu ,puvodni cena techto prutu je kolem 5000kc a ted je na nich sleva 2400kc maji je zatim Parysuv raj,preju ti zdarilou volbu

Nevy
              Účastník

Mojza ja som skor pocul od chalanov co ich maju ze su to paradne pruty a ze ich praca pri zdolavani je skvela. A co poviete na toto Greys Prodigy SX 12′ 2.5lb je teraz akcia 1+1 za 7000Sk???

Nevy
                Účastník

Mojza mal si pravdu videl som taky test tychto prutov tuto si to pozrite http://halzona.hu/view/botteszt-chub-outkast-csalad-20091027/quality/low sice po madarsky ale netreba tomu rozumiet. Vobec sa mi nepacila akcia prutu a navyse 2x ho tam zlomili a to nebolo to velmi zatazene napriklad taky mivardi vydrzal ozaj vsetko tak isto aj TF gear ten sa mi velmi paci silno o nom uvazujem. Sak sa pozrite.

mojza
                  Účastník

Nevy byt tebou,zasel bych do obchodu a domluvil bych se s prodavacem a poradne bych ten prut vyzkousel,jakou ma akci a pevnost,takle jsem to udelal a jsem spokojen,jinak vam vsem preju svatky pohody a klidu a v tom novem roce nej nej zazitku u vody

Nevy
                    Účastník

mojza podobne aj tebe stastne a vesele a stastny novy rok. a ak sa mozem spytat ake mas pruty ??

mojza
                      Účastník

Nevy, mam century ncs 12´ ,3lb

Nevy
                        Účastník

Fuuuu no tak tieto prutiky ti mozem len zavidiet.

mojza
                          Účastník

Nevy jsou to univerzali ,jak na nahoz tak na zdolavacku a co ti prinesl jezisek,ja jem dostal teply boticky ,ktery jsem si moc pral

Nevy
                            Účastník

Tak som sa rozhodol a zobral som 2x TF Gear F8 carp rod 12″ (360cm) 2,75lbs 2 dielne

Ahoj mám tyto pruty a sem spokojen vytáhneš sumce štiku candáta mám je na dravé ryby a jsou super

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 21. až 34. (celkem z 34)
                            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.