[RADA] 2x Prut + naviják (kolem 15-20t)

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Pruty a navijáky [RADA] 2x Prut + naviják (kolem 15-20t)

  • Toto téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Weider a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 21. až 38. (celkem z 38)
  • Autor
    Zápisy
  • #255687
    Weider
    Účastník

      a co rikas na ten prut od fox ?

      #255688
      CT Sazan
      Účastník

        Určitě bude dobrej, ale mě se disignově příliš nelíbí ale to je jenom věc názoru, určitě by se chtělo na něj kouknout pěkně na živo . . .

        #255696
        Weider
        Účastník

          docela me jeste zaujal prut Daiwa Black Widow Carp 3,6m 3lbs http://www.nasoutokushop.cz/daiwa-black-widow-carp-3-6m-3lbs–d4190 …docela dokonala cena a nemyslim ze bude spatnej…sice cena mala ale tak nevim…poradte 😉

          #255700
          Weider
          Účastník

            [quote=”CT Sazan”]Tohle by se ti taky mohlo líbit . . . Mít ty prachy tak bych do nich šel . . .

            http://www.nikl.cz/p888-leon-hoogendijk-black-power.php

            Koukal jsem na to a docela pekny no. Jen tu znacku moc neznam, ale zaujal me. U Nikla vsichni doporucuji 2,75lb ale nechapu proc zrovna tolik, proc ne 3lb, me prijde 2,75lb moc mekky a bal bych se ze ho zlomim 😀 .

            #255702
            CT Sazan
            Účastník

              [quote=”Weider”]docela me jeste zaujal prut Daiwa Black Widow Carp 3,6m 3lbs http://www.nasoutokushop.cz/daiwa-black-widow-carp-3-6m-3lbs–d4190 …docela dokonala cena a nemyslim ze bude spatnej…sice cena mala ale tak nevim…poradte 😉

              jo, vypadá moc dobře, jinak Leon je perfektní značka a je to všechno ručně stavěný v Anglii a taky mam 2,75lbs a naprosto mi to vyhovuje . . . Těžko bys to zlomil 😀

              #255704
              Weider
              Účastník

                [quote=”CT Sazan”][quote=”Weider”]docela me jeste zaujal prut Daiwa Black Widow Carp 3,6m 3lbs http://www.nasoutokushop.cz/daiwa-black-widow-carp-3-6m-3lbs–d4190 …docela dokonala cena a nemyslim ze bude spatnej…sice cena mala ale tak nevim…poradte 😉

                jo, vypadá moc dobře, jinak Leon je perfektní značka a je to všechno ručně stavěný v Anglii a taky mam 2,75lbs a naprosto mi to vyhovuje . . . Těžko bys to zlomil 😀

                co rikas ze vypada dobre ? ten prut od Daiwa nebo si myslel od Leona ? Jelikoz si citoval ten prut od Daiwy 😀 …Jinak kombinace Leon Black Power a Daiwa Infinity X5000 BR bude asi dokonala, ale potrebuji dost jinych veci, takze kdybych investoval do leona tak mi nemusi zbyt na dalsi podstatny veci…budu o tom premyslet a hledat dalsi moznosti, ale leon vypada nadejne 😉

                #255705
                CT Sazan
                Účastník

                  Myslel sem tu daiwu . . .

                  #255709
                  superweb
                  Účastník

                    Jen bych se vyjadril k tem nakupum pres net – ja bych do toho zrovna u prutu nesel. Vzdy si ho chci osahat, prohlidnout detaily kolem ocek, vybiram i mezi kusy stejneho vyrobce a typu 🙂 Kdyz jsem si koupil svuj prvni kaprovy prut(v kamennem obchode, akorat jsem tenkrat jeste tolik neprohlizel), prijel jsem s nim k vode a zjistil, ze ocko na spodnim dilu je skoro o 90′ otocene proti sedlu navijaku, docela me to nastvalo – ty 2 dny jsem s tim odchytal, nastesti nebylo potreba hazet daleko 🙂
                    Nebylo to naposledy co jsem takthle zpraseny prut videl – asi pred mesicem jsem kupoval sumcak a na ocko vychylene z rady ostatnich ocek jsem narazil taky.
                    Jasne ze ti v takovym pripade uznaji reklamaci, ale je to cas a starosti navic. Kdyz ti ale prijde prut, ktery bude mit treba neduveryhodne lepeni u nektereho ocka(obcas je tam bublinka nebo tak neco), reklamaci ti neuznaji a ty budes chytat s prutem, kterymu nebudes verit..

                    #255911
                    Weider
                    Účastník

                      [quote=”superweb”]Jen bych se vyjadril k tem nakupum pres net – ja bych do toho zrovna u prutu nesel. Vzdy si ho chci osahat, prohlidnout detaily kolem ocek, vybiram i mezi kusy stejneho vyrobce a typu 🙂 Kdyz jsem si koupil svuj prvni kaprovy prut(v kamennem obchode, akorat jsem tenkrat jeste tolik neprohlizel), prijel jsem s nim k vode a zjistil, ze ocko na spodnim dilu je skoro o 90′ otocene proti sedlu navijaku, docela me to nastvalo – ty 2 dny jsem s tim odchytal, nastesti nebylo potreba hazet daleko 🙂
                      Nebylo to naposledy co jsem takthle zpraseny prut videl – asi pred mesicem jsem kupoval sumcak a na ocko vychylene z rady ostatnich ocek jsem narazil taky.
                      Jasne ze ti v takovym pripade uznaji reklamaci, ale je to cas a starosti navic. Kdyz ti ale prijde prut, ktery bude mit treba neduveryhodne lepeni u nektereho ocka(obcas je tam bublinka nebo tak neco), reklamaci ti neuznaji a ty budes chytat s prutem, kterymu nebudes verit..

                      diky za radu, budu se snazit nakoupit pruty v obchode, kde si je poradne prohlednu…ted vaham mezi prutem Leon Hoogendijk Black Power a Free Spirit E-Class. Nemáte nekdo zkusenost s pruty Free Spirit ? Doporucil mi ho kamarad, ktery ma opravdu hodne zkusenosti, ale stejne se radsi poptam tu 🙂

                      #255914
                      Miras
                      Účastník

                        Co potřebuješ vědět o FS?

                        #255915
                        Weider
                        Účastník

                          [quote=”Miras”]Co potřebuješ vědět o FS?

                          no zajimy me jestli Free Spirit E-Class je kvalitni prut nebo ne, a nejaky info od uzivatele by se siklo 🙂

                          #255917
                          Miras
                          Účastník

                            Mám sice řadu “S” a sadu šoulaček, ale měl jsem ty pruty v ruce a znám pár lidí, které je mají.
                            Velmi štíhlý blank pochází z Jižní Korey, všechno “strojení” se vyrábí na zakázku pro FS. Pruty mají tužší páteř, proto to z nich velmi dobře lítá. Velmi pěkně vypadá verze s korkovou rukojetí. Projdi si otázky na http://www.mrk.cz – E-classy se tam celkem dost propíraly.

                            #255918
                            Weider
                            Účastník

                              mě bylo řečeno že se jedná o anglický výrobek …

                              #255919
                              Miras
                              Účastník

                                To se přeci nevylučuje. Většina firem ne-li všechny používá komponenty, které se vyrábí jinde než v jejich domovské zemi. Zcela normální jev.

                                #255920
                                Weider
                                Účastník

                                  [quote=”Miras”]To se přeci nevylučuje. Většina firem ne-li všechny používá komponenty, které se vyrábí jinde než v jejich domovské zemi. Zcela normální jev.

                                  aha, a rikas ze je to kvalitni prut ? Me se prave jeste libi ten Leon, ale ani jedno jsem na zivo nevidel, takze zatim nevim, tak zbiram nazory uzivatelu 🙂.

                                  #255921
                                  Fit
                                  Správce

                                    Ta diskuze k nim na tom Mrku je přesně zde, taky jsem se kouknul 🙂 : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=616332

                                    #255922
                                    Miras
                                    Účastník

                                      weider: Ano, bez pochyb. Vezmi do ruky Leona, pak E-class a rozhodni se dle pocitu. A kdybys chtěl ještě trochu zamotat hlavu, tak mám na prodej nové JRC Blade x carp, což je nejvyšší prutů řada od JRC. Je to výhra ze závodů a pustím je za dobrý peníz:-).

                                      #255923
                                      Weider
                                      Účastník

                                        [quote=”Miras”]weider: Ano, bez pochyb. Vezmi do ruky Leona, pak E-class a rozhodni se dle pocitu. A kdybys chtěl ještě trochu zamotat hlavu, tak mám na prodej nové JRC Blade x carp, což je nejvyšší prutů řada od JRC. Je to výhra ze závodů a pustím je za dobrý peníz:-).

                                        diky za nabidku, prozatim zustanu u tezkeho vyberu mezi leonem a e-class 🙂

                                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 18 příspěvků - 21. až 38. (celkem z 38)
                                      • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.