Ukončení e-shopu

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Ukončení e-shopu

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 8 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Zápisy
 • #261639
  Fit
  Správce

   Ahoj všem návštěvníkům,
   dnešním dnem byl ukončen provoz internetového obchodu v rámci portálu LovKapra.com. Přestože se e-shopu dobře dařilo a bylo mnoho spokojených zákazníků, po důkladném zvážení situace, jsem se z osobních a hlavně pracovních důvodů (jiné priority), rozhodl internetový obchod ukončit k datu 1.2.2014.

   Na chod portálu LovKapra.com to pochopitelně nebude mít žádný vliv a vše bude fungovat tak jako doposud. Ba naopak, můžete se těšit na spoustu nových věcí, které pro vás připravujeme 😉. Patří sem mimo jiné třeba i soutěže o zajímavé ceny, které plánujeme v tomto roce pořádat v daleko větším množství než doposud (viz. současná soutěž o echolot v hodinkách). Jedná se pouze o ukončení e-shopu, který fungoval zcela samostatně a byl pouze doplňkem tohoto portálu.

   e-shop LovKapra.com

   Pokud by měl někdo nějaké dotazy ohledně zboží, případně reklamace nebo cokoliv jiného, určitě se mi může kdykoliv ozvat, rád poradím či vyřídím reklamace (na ty mají všichni zákazníci samozřejmě pořád nárok).

   V brzké době určitě najdete námi v minulosti nabízené zboží i jinde ;). Rád kdykoliv poradím, kde zakoupit či sehnat.

   Budete-li cokoliv potřebovat ohledně internetového obchodu, neváhejte mě kontaktovat.

   Filip Číhal
   E-mail: info@lovkapra.com

  Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.